• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Za početak dana je bila rashlađena jedna "stara Slavonka", hvala im, pasala je uz kavicu mmmm...
IMG_20230716_075353.jpg
A pošto je več vruče ko sam vrag, 🥵 danas selim kuhinju "nasred dvorišta" u hladovinu, zakuril bum roštilj da se vani malo grijem, pa ako poslije svega ne odemo na hlađenje na Akvasiti (VŽ more 😜) , onda se bumo morali doma, u nutra "klimati", valjda nekak bu, kak god da bu 🤓🤗🥂
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,179
Ekipa molim za savjet pri odabiru klime.. Pošto sam u podkrovlju jako teško rashladim prostorije, pogotovo sobu za spavanje. Pa bi konačno ubacil klimu da se morem kak treba naspati..
Kaj savjetujete? Koji proizvođač? Gdje kupit? Montaža more sam svoj majstor ili treba nekog zvati? Kolko računaju majstori?
 

Čava

Član
Tu od
24 Tra 2023
Poruka
63
Pozdrav svima! Evo da postavim prikolicu. U fazi je prerade. Mislio sam da ju je tata pravio, ali nije. On ju je kupio na nagovor strica. Djed dao pare i tata krenuo po novu, a stric sa još jednim kolegom ga sretnu i nagovore na ovu. Kaže bolja je od kupovne. Ja je ne bih ni džabe htio, ali što je tu je. Ogolili smo ju sada i treba je čistiti i farbati. Bit će dobra za drva.
 

Prilozi

  • IMG_20230629_111155.jpg
    IMG_20230629_111155.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 37
  • IMG_20230715_171846.jpg
    IMG_20230715_171846.jpg
    95.7 KB · Pregleda: 36

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Ekipa molim za savjet pri odabiru klime.. Pošto sam u podkrovlju jako teško rashladim prostorije, pogotovo sobu za spavanje. Pa bi konačno ubacil klimu da se morem kak treba naspati..
Kaj savjetujete? Koji proizvođač? Gdje kupit? Montaža more sam svoj majstor ili treba nekog zvati? Kolko računaju majstori?
Ja sam prije punooo let namontiral kod kolege i kod staraca. Nikakva mudrolija, naročito za tebe nebi trebala biti jer kad pogledam radove od Tomosa na dalje..... U to vreme sa njom je došlo dovoljno materijala, cijevi.
Kad sam kupil za sebe montaža je bila gratis pa su mi dečki to postavili.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
3.5kW minimalno, ugradi sam, ne treba ti vakuumiranje, samo stisni ventil cca. pola sekunde do sekundu da izađe zrak iz cijevi i to je to, ne treba vakumiranje i sranja koja propagiraju "ovlašteni" servisi i monteri jer je to način da ti uzmu pare jer vakuumiranje rade od 30 - 45 minuta pa ga shodno i naplate, a ova tajna da to ne treba je u praksi došla upravo od jednog takvog.

Marka nebitna, samo gledaj jamstvo ali uz jamstvo ti treba ovjeriti netko da je ovlašteni servis ugradio, to si možeš naći nekoga da ti lupi štamblj, ako hoće naravno.

A cijene ugradnje su bile prije par godina od 1200 - 2000kn ovisno dali je na visini ili ne.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh