• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tovario i vozio stajnjak i za božje čudo ništa nisam pokrljo,put loš,dobro što masni ima dobro sjedalo:weedman::weedman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Juče sam cijeli dan bolovao , nešto me zgazilo u tri pm :evil:

danas sam malo živnuo i uspio pofrezati i posijati dva povrća pa sam onda otišao kod sestre i izrezivao neke klade gdje hoće da sadi jagode i cvijeće pa sam večeras popravio jednu motorku
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja danas pucam od dosade neznam kaj cu pa otiso koji krug po selu znam da nebi smio vozit se po selu na nedelju al sam malo zivnul onda :supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
bio sam kuharica,peko sam roštilj....:mrgreen:
sada se izležavam..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Radilo se,radilo,muški dio ekipe-jedan član-u rajčici,ženski dio ekipe-jedan član-u paprici,tamo negdje do pola dva,zatim je ženski dio ekipe spremao kasni ručak,za to vrijeme je muški dio ekipe gledao "nedeljom u dva"i svaki čas propitkivao-hoće li skoro,pa se ekipno ručak pojeo,i taman malo prilegli,kad eto gošće.Do malo prije.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
u petak sadio nove cjepove, rajnski rizling, prekidala kiša posal...

u subotu, opet kiša, pa smo brat i ja kod kuće radili malo, kopali zemlju da produbimo jednu baraku gdje bi parkirali auto prikolicu... pa kad počne padat kiša, pauza za gembač :mrgreen:
eh da, kako je sve mokro i blatno, rasturio materi vrt sa fergačem :lol:

nedjelja, radno u Udruzi vinogradara , podrumara i voćara, skupljali se uzorci za ocjenivanje vina, koje je danas, tako da poslije posla u Hotel na posal oko ocjenjivanja... :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
srezo stari elevator,što je bilo ispravno na jednu stranu za prodaju a ostatak na otpad,ogradili jedan dio za male guske,malo po nekih dodataka za krave i tako odlazi ponedeljak:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ah,danas sam se živcirala,jer se prijateljica opet nabacivala mome mužu.Što da kažem,malo sam ljuta,ali joj pokušavam oprostiti.Opet.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ah,danas sam se živcirala,jer se prijateljica opet nabacivala mome mužu.Što da kažem,malo sam ljuta,ali joj pokušavam oprostiti.Opet.

Nabacuj se ti i njenom mužu pa bude 1:1 :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Bio u gostima kod @LEVAK , a jutros čačkao oko karburatora na autu koji me izluđivao
' mater i benzinca :mad:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ah,nije tema za ovo mjesto,ali nisam taj tip.Postoje granice ispod kojih se neide,pogotovo ne kod prijatelja.Još se nadam da će moja tolerancija biti shvačena kao pružena prilika za ispriku.Ljudski je griješiti,svi mi imamo nekih svojih slabosti,a ja znam reći-nije bitno ako se spotakneš i padneš,bitno je smoći snage za ustatati i nastaviti dalje.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice ima jedan vic a unjem ima i istine kad je pjevac išao skočiti na kokoš misli ona ako mu odmah dam misliće da sam laka ženska ako pobjegnem ostaču n......a najbolje bi bilo da se spotaknem i padnem
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Bio u gostima kod @LEVAK , a jutros čačkao oko karburatora na autu koji me izluđivao
' mater i benzinca :mad:
savo,ja da mogu i motorku bi preradio na diesel! :weedman::prayer:
Sklapal Ursusa,paljenje prošlo bezuspješno........ a da ne neabrajam ostalo šta sam radio danas,između ostalog....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
savo,ja da mogu i motorku bi preradio na diesel! :weedman::prayer:
Sklapal Ursusa,paljenje prošlo bezuspješno........ a da ne neabrajam ostalo šta sam radio danas,između ostalog....

A ja mislio da sam samo ja opičen :prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
JA sam si čohal jajca kao i (gotovo) svaki dan ,,ista ruka , isti stav ..i jako diskretno , gotovo neprimjetno

mjenjaj ruku,dobil buš žuljeve...:lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Istovarivao drvenu građu,išao na uzimanje mjere za odjelo,pripremao sijačicu za sjetvu kukuruza..
 
G

GROF

Guest
., dela se dela iako pada ta draga i dugo očekivana kiša., šarafalo se po zahodu dodatno ogledalo, - žene su čudo Božje!, šarafalo se oko kuke prikolice za prikolicu., postavljala se reg.pločica, utičnica za rasvjetu dodatne prikolice, radno svijetlo, farbalo se spojeve i dodatne metalne sitnice na prikoličici, - čeka se samo električar da sve pospoji., čistila se kolnica - garaža., pa onda cukar za kraj., delo celu Božju! noć.-

., lip pozdrav vridnome poljoprivrednome svitu!, čitamo - pišemo se ., Bog! ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh