• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja i dalje ljenčarim jer nema nista za radit :( :(

no sutra akcija krecemo u sumu i nadamo se da necemo vustat :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne sa klincom kod doktora,od podne pokušao voziti đubar ali nakon 2 prikolice puko jedan mali lanac,tako da sutra u jutro moram po spojnicu i nastavak sljedi:vragek:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sreio kočnice na vladimircu i večeras zamijenio kardansku lamelu na rusu , ostalo mi da vratim rezervoar na njega i pokačam neke sitnice
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
napokon krenuo u šumu praviti drva za prodaju i tako će biti negdje do sredine 11 mj.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Do 2h sam bio u skoli i onda od 2 i 20 sa tatom do 4h šarafali ferka skidali i stavljali novi kardan.
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
danas malo nešto popravljo oko deutza nije htio da ubaci odma u brze i pripremio spricu za špricanje.....
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
ja sam danas kupio novu prskalicu AGRON 450 lit,sa ramom od 10 metara.i odvozao sam je na selo.al kako je u trenutku kupnje i transporta padala porojna kisa, nisam stigo da napravim koju sliku.sutra cu ;).jedva smo je utovarili i privezali da je ne izgubimo negde usput.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Bio u Zagrebu pa smo sijali kukuruz,i onda smo bacali umj.gnojivo pa zatanjuravali,gledali kako timberjack izvozi drva iz šume.
 
I

ihorzic

Guest
posadio 600 metara krumpira i postavio foliju za kornišone i lubenice
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sastavio rusa i ugrađivao plin u auto , radovi su zaustavljeni i ometeni kada smo ustanovili da nam je neko ukrao bakarne cijevi od vodova plina :mad:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ideš Savo,ja mislio da se samo kod nas mrka sekundarna sirovina a vidim i vaši sakupljači su vrijedni,jebi ga to se zove peh na kvadrat i mogu si mislit kakve si bio volje u tom trenu,ja jutros satavio na jedvite jade lanac jer nisu bili iste debljine spojnice i lanac pa se se malo iskemijalo i uspio završiti vožnju i još do mraka stavio na ferkija bočnu kosu i nosač ,majku joj njenu svaki put kad ju nosim imam osječaj da je sve teža:vragek::vragek:
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
ideš Savo,ja mislio da se samo kod nas mrka sekundarna sirovina a vidim i vaši sakupljači su vrijedni,jebi ga to se zove peh na kvadrat i mogu si mislit kakve si bio volje u tom trenu,ja jutros satavio na jedvite jade lanac jer nisu bili iste debljine spojnice i lanac pa se se malo iskemijalo i uspio završiti vožnju i još do mraka stavio na ferkija bočnu kosu i nosač ,majku joj njenu svaki put kad ju nosim imam osječaj da je sve teža:vragek::vragek:

stari se kolega.....:vragek:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
.. a najkirvlje mi je što sam te cijevi tražio duže vremena i na kraju dobio na poklon , ali ovi sakupljači , uH kako sam bio bijesan :evil:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
.. a najkirvlje mi je što sam te cijevi tražio duže vremena i na kraju dobio na poklon , ali ovi sakupljači , uH kako sam bio bijesan :evil:

A najslađe im je oko mehaničara, uvijek ima poslastica za njih..:axe:
Gaaazzzzdddaaaa!!! Kumulatori, željezo, luminij, daj šta daš, šta ne daš ukrast' ćemo...:prayer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo da majstor nebi potegao kakvu od pol cola cijev i jedno metar i frtalj dugačku:finga::finga::finga:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh