• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Staje za krave, tov junadi i dr.

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Dali postoji nešto za četkanje krava na struju? Znam za ono kada su krave puštene, ali za ove na vezu što su, znači da je na struju i da ja radim s tim.
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Ima kolega :) :) :)
212d719a61a8ccadee4f558499b1ab8d.jpg
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
I ja sam ogradio sa 5 struka zicom i provale....Jednostavno se naslone i gura dok ne pukne zica il otkaci eksere...Sad sam kriticnih 50 metar postavio matu 5 milimetar i miran sam.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
538
Imam u planu preradu jednog objekta u staju , jel su dobre sledece dimenzije lezista : sirina 110 cm ; duzina 170 cm ; sirina kanala 30 cm , u pitanju je simentalac.
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
fino izgleda silaza :) jer se kvari? nama se uvijek pokvari gornji sloj. ostalo bude dobro samo gornji moramo bacit.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Ne kvari se niti malo! Zasad je odlična, nek tako ostane do kraja silosa :).

Ove godine smo baš prezadovoljni silažom..

Imao sam i ja takvih problema kao ti, ali otkad koristimo strech foliju ne bacamo ništa. Ti ne stavljaš strech?
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
Ne znam kako se zove ali je za silazu, bar su tako rekli u trgovini. Jedna je strana crna a druga bijela. Mi jos nismo poceli hranit nasu. Ali bas me zanima kakva ce biti.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Stretch ti ide prva, to ti je vakum folija. I onda odozgo ide ta crno bijela za silažu. Bar ja tako radim i nema greške :). Potraži po trgovinama i probaj jednom pa ćeš se uvjeriti..
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
Vidjet cu kakva ce sad bit. Pa ako opet ne valja onda cu probat ove godine i ja sa onom folijom.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Uglavnom to ti je tanka folija, valjda znaš kako stretch izgleda heh. I uopće nije skupa..
 

Najnoviji postovi

Na vrh