• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Steyr

Dinoslavicek

Novi član
Tu od
10 Velj 2021
Poruka
12
To sam i mislio vece da bi mjenja te zavsire gume... A i imam doma org od njega gume 13.6-38... Nokia... Ritma 70%

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
18,562
Odgovara 16,9-34 / 13,6-24, samo su veće širine.

Davorcase

Novi član
Tu od
1 Pro 2016
Poruka
2
Steyr 9078. Imam problema sa kocnicama. Gubi ulje, npr litru na tjedan dana. Repario sam kocione cilindre, pa sad nemam ideju di gubi ulje. Inace, ispod traktora nema uopce fleke, masti pa vjerojato ulje curi negdje "unutra". primam i preporuke za majstora koji je voljan to popraviti.
0958082083, Davor. Javite se za bilo kakav problem vezano za steyr,case ih i new holland.

Bok... Imam steyr 9078 2000g... Brzina mu je 30 km/h... A u knjizi od njega mi Pise da ide 40... Koji je problem dali neko zna??
Ako ima super spore brzine tj puzne onda je fizicki nemoguce da ide 40 jer je tako konstruiran mjenjac.

Najnoviji postovi

Na vrh