• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
A bi li pasala kocka od Torpeda?
To bi se dalo lakše naći.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
To je vjerovatnio crijevo visokog tlaka od pumpe do razvodnika, ako tu stavis T komad neces dobiti nista, kako ces kontrolirati ulje u cijevi za kiper. Samo T komad na tlacni vod poslije razvodnika sto ide na cilindar poluga.
Dali mi mozes malo bolje pojasniti gdje se stavi T komad na tlacnu cijev gdje se nalazi ta tlacna cijev poslije razvodnika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Nemreš to riješiti T komadom. Trebal bi razvodnik za prednji utovarivač, s PB izlazom, da ga ugradiš i liniju iza pumpe.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Napravio sam kipu kupio džojstik sa jednom ručicom spijio i radi.

Nego sad me zanima jutros sam ga upalio da prišaltam brzinu mjenjač zaškripa koji je tazlog dali je korpa ili nešto drugo?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
Nemreš to riješiti T komadom. Trebal bi razvodnik za prednji utovarivač, s PB izlazom, da ga ugradiš i liniju iza pumpe.
Moze , moze, samo tzreba znati kako.
 

zele88

Novi član
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
3
Pozdrav
ne pisem ovdje cesto, al sad mi pade jedna stvar na pamet

Moze li Steyr 6140 profi (koji ima 140 ks po DIN-u, po nekim drugim metodama i vise) vuci plug 4 x 14 cola ? Recimo da je zemlja srednje teska za slavonske pojmove

hvala na odg svima :)
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Ja mislim da može jer kolega ima 6125profi i vuce 4*14 u gornjem međimurju gdje je dosta teška zemlja i ima brda.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ja sam ga vidio uzivo prije par dana,izgled izvana je otprilike u skladu s godinama,gume su gotove,felge razlicite boje... U kabinu nisam ulazio.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Lijepi traktorcic.:)
Svaka cast!!!!
Ajmo sad kolko konjica,oprema,eurici.:)
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
107ks, nema što nema od opreme :D ,sve sami gumbici.

Kupljen je za košnju,sakupljač, pauk, mixer prikolicu, cisternu i takvi lakši poslovi za sad jer ima i casea mx 135.

O eurima neznam dal smijem pričati :D :D
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Odličan traktor, e da je meni jedan takav ...:(grin):
Reci slobodno kolko je kostao, baš me interesira, pa živimo u demokraciji :icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh