• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sto je Bobo radio ovih dana...

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sretno Bobo u GB!!!

Vrati nam se s puno para, pa kupi još neku mrcinu!!!

Nego, Bobo ko ti tera 549 sad dok si u engleskoj, ako ti stoji zabadava mogu ga ja malo provozat, do 6.mj će ti motor zahrđat od stajanja, dobro bi mi došao!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Ko mi tera 549?

Brat i stari ga teraju, i 3 dan je stari nekud isao, i stari ko stari, nije se naviko na kabinu, i skoro prevrno traktor... Kazu mi da je jedan zadnji tocak bio u zraku, i da je tako traktor stajao. Stari se cimnuo unutra i bilo je oce li se prevrnuti ili vratiti i vratio se... Vise ga ne vozi po njivama, samo po ravnom. 539 je njegova igracka...

Par dana kasnije, brat isao orati jednu njivu, i probusi gumu... Traktor je prljav, iako sam ga oprao zadnji dan kad sam bio u HR, no to njih ne brine previse...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajme, pa rasturit će ti ga!!!
Kad se vratiš doma morat ćeš pola ušteđevine potrošiti da ga dovedeš u red!!!!hehe!
 
B

Bobo

Guest
Vraca se ekipa u nedjelju kuci...

Zakomplicirale se neke stvari ovdje, posto je sef ovisnik o kokainu, i mi se moramo micati odavde cim prije...

Nista od kombajna kako se cini... :( :( :cry: :cry:
 
A

Alen

Guest
Hehe... Išla guza da vidi puta i potroši para... Otišo sa koferom a dolazi sa gačama na štapu!!!!
hehehehehehehehehehehehe :twisted: :twisted:
 
B

Bobo

Guest
Vracam se s koferom, a nadam se da cu i novce izganjati...

Novaca koliko sam odnio, toliko cu i vratiti (u najmanju ruku), a ako izganjamo pare koje nam duguje, JUPIIIII

Samo da ja dodjem kuci, a dalje cemo lako...
 
B

Bobo

Guest
Ma, to i ja kazem... Otisao da zaradim malo extra, a ono na kraju kita...

Kolege koji samnom rade u dugovima po hrvatskoj da kad se vrate ne znaju kako da ih vrate, a ja sam na nuli... Radio sam koliko i oni, ali nemam dugova u HR, pa sam mogao malo malo i odvojiti sa strane.

Kupio sam si mobitel, i dolazim kuci s oko 1 000Kn, a zivio sam tu 2 mjeseca...

Znamenitosti nisam vidio, i imam jedno UZASNO iskustvo koje necu nikada zaboraviti. Ako pare izganjamo, onda se ja na selo selim, i radim sam za sebe i koliko zaradim, toliko i imam, a ne da me zajebava neki drogeras, koji mi u 2 mjeseca ni ime nije mogao zapamtiti...
 
A

Alen

Guest
Eto vidiš,još stigneš na proljetnu sjetvu... točno na vrijeme se gazda počeo drogirati da bi ti stigao posadit...
 
B

Bobo

Guest
Gazda se drogira vec godinama, i misli da je supercovjek zbog toga... Bio je na sudu, i javno je priznao da je ovisnik...

Pa ti sad za takvog idi i radi...


Kad sam kuci nazvao, rekli su mi da ima jedan problem... Stari je prije 3 dana sve potanjurao i poceo pripremati za sjetvu...

A sta moz, kad je glavni traktorist otisao u "turizam"
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Kad sam kuci nazvao, rekli su mi da ima jedan problem... Stari je prije 3 dana sve potanjurao i poceo pripremati za sjetvu...

A sta moz, kad je glavni traktorist otisao u "turizam"

Ako ima vremena može i kod mene doč... Ja čekam kišu da malo odpusti zemlja... Suha zemlja ko vrag! I hvala bogu evo je pada danas cijeli dan! Sutra tanjurače i udri...
 
B

Bobo

Guest
Bobo se danas vratio u Hrvatsku i evo, u par dana se sve vraca na staro, bas sto se foruma tice!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ma došo bobo doma prave kobasice se najest ;) ...
pozzdrav 8)
 
B

Bobo

Guest
Vec se najeo kobasice...

Sad ima tanjuranja jos malo, pa ima kosnja trave, i tako... UZIVANCIJA!



Hvala vam na dobrodoslici, pa se cujemo... ;)
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
857
A ja se nadao da idemo skupa na Royal Welsh Show... :cry:
 
B

Bobo

Guest
A, eto, zao mi je sto sam te razocarao...

Htio sam ja gore ostati i duze, ali nije se moglo. Poceo kupovati Farmers weekly i tako poceo traziti posao na kakvoj farmi, i onda se sve iskompliciralo i moz ga jeb..


Neki drugi put...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh