• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
kod mene je bil čovjek koji je rekal, "sam nek pucaju, i tak me nemreju dvaput ubit"...
a od drugog sam zadržal parolu, i danas ju koristim...dan dalje, smrt bliže...
:p
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Inflaciju može pobijediti samo veći protok novaca,tj dajte veće plaće za rad, povećat će se potrošnja,time će i potražnja porasti,a samim time će se nametnuti povećanje proizvodnje.
A ne ajmo smanjit plaće,ajmo smanjit ovo,ajmo ograničit ono....i ajmo podignuti cijene u nebo...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Tako je. I onda kao drzavq rjesava sa jos davanjem tj tiskanjem novaca. E onda opet cjene lete. I eto ti hiperinflacije, to je jednako redovi za kruh po meni bozic 2022 lagano pocetak. Ovo je sve umjetno napravito. Ukrajina je samo izgovor. Ukrajina je nebitna. Ukrajina ima proizvodnju i vrjedio kao jednako kao predgrade Tokija.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Centralne banke su počele sa podizanjem referetnih kamtnih stopa. FED poprilično, ECB uskoro… Tak da je izvjesna i recesija prema kraju godine.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Dolazi novi svjetski poredak ,ameri hoce da zavladaju svijetom ... Sve sto su pricali prije dosta vremena sada polako se obistinjava. Pravi se ekonomska kriza ,govore da ce biti glad (kao da svi zivimo od ukrajine) i jos kaze svijetom mora zavladati panika kako bi smo uveli svjetsku diktaturu... Mozda ovo zvuči glupo od mene ,alii pročitao sam dosta dosta materijala i nažalost sve polako nadolazi kako su oni zamislili.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mene trenutno najviše zanima šta će se dogoditi dok se oslobodi protok ukrajinskih žitarica i ruskih, naravno, prošlogodišnjeg uroda i one nahrupe na svjetsko tržište, a ovogodišnji svjetski urod je pred vratima.
Šta će se dogoditi sa ovogodišnjem urodom, sa cijenama, sa cijenama proizvoda od njih. Jer prije ili kasnije - to će se dogoditi.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Mene trenutno najviše zanima šta će se dogoditi dok se oslobodi protok ukrajinskih žitarica i ruskih, naravno, prošlogodišnjeg uroda i one nahrupe na svjetsko tržište, a ovogodišnji svjetski urod je pred vratima.
Šta će se dogoditi sa ovogodišnjem urodom, sa cijenama, sa cijenama proizvoda od njih. Jer prije ili kasnije - to će se dogoditi.
Pa normalno,past ce cijene. Cjena ce naspram ulaganja bit mizerija. Frajer na burzi ce jako ljepo zaraditi. Najesen mali i manji seljak -makar kod nas odustaje od sjetve. Da nije bilo korone, rata nebi bilo.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549
Ukraina izvozi žitarice Dunavom to traje već 20-ak dana,zanimljivost je da to kontroliraju Rusi.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Eto. Orban ogranicio na 50 l goriva po osobi/vozilu po danu. Eto,sljedeci korak je 50l po tjednu a onda mjesecno. To nosi fiksiranje cijena.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
718
Eto. Orban ogranicio na 50 l goriva po osobi/vozilu po danu. Eto,sljedeci korak je 50l po tjednu a onda mjesecno. To nosi fiksiranje cijena.
Za Mađare ili sve? Što je s onom pričom da jedino Mađari, Slovenci i Srbi mogu tankati po povlaštenim cijenama?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh