• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,668
Sve i da je palo, pojeftiniti neće, pogotovo što je roba nabavljena po višim cijenama.
Da, to samo mi kaj se bavimo s poljoprivredom kupimo skupi repromaterijal ,a proizvod je tak kak je
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Decki zasto nigdje u medijima nema nista o prosvjedima u Nizozemskoj i Danskoj.
Zapitajte se stvarno,jos mnogi ne shvacaju sto se u svijetu dodadja.Gledaju prokleti TV,pivica u ruke,to im je plafon a svijet se mijenja.
,psihopati na kljucnim funkcijama u EU te drzavama,sile nas na cijepljenje,osiromasuju cijenama,pale zito sad pred zetvu,izazivaju namjerno glad u svijetu.
Igraju se boga i manipuliraju vremenskim neprilikama a ljudi jos ne shvacaju jer spavaju,jos ne primjecuju da avioni skoro vise ne lete niti prase.
Prihvatili su definiciju politickih prostitutki i prodanih naucnika o terijama zavjere a sve je istina koja polak isplivava.
VLADIMIR spasava svijet a mnogi to ne vide,nato(teroristicka org.) naziva se obrambeni savez,molim te lijepo a koliko ratova napravise.
No gotovo je s manipulacijama,jos ce nam stvarati probleme ali nedamo se,bice kako mi zelimo jer imamo SLOBODNU VOLJU.
Sto je sa prosvjedima u Nizozemskoj nije mi potpuno jasno,znam da su police u ducanima skoro prazne,dali je to pokrenula duboka drzava ili se narod probudio saznacemo ali naravno ne na nasim okupiranim medijima.
Mnogi ce se uskoro cuditi i cuditi,bice izgubljeni jer nece shvatiti sto je istina. 👨‍🌾
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
727
Zapitajte se stvarno,jos mnogi ne shvacaju sto se u svijetu dodadja.Gledaju prokleti TV,pivica u ruke,to im je plafon a svijet se mijenja.
,psihopati na kljucnim funkcijama u EU te drzavama,sile nas na cijepljenje,osiromasuju cijenama,pale zito sad pred zetvu,izazivaju namjerno glad u svijetu.
Igraju se boga i manipuliraju vremenskim neprilikama a ljudi jos ne shvacaju jer spavaju,jos ne primjecuju da avioni skoro vise ne lete niti prase.
Prihvatili su definiciju politickih prostitutki i prodanih naucnika o terijama zavjere a sve je istina koja polak isplivava.
VLADIMIR spasava svijet a mnogi to ne vide,nato(teroristicka org.) naziva se obrambeni savez,molim te lijepo a koliko ratova napravise.
No gotovo je s manipulacijama,jos ce nam stvarati probleme ali nedamo se,bice kako mi zelimo jer imamo SLOBODNU VOLJU.
Sto je sa prosvjedima u Nizozemskoj nije mi potpuno jasno,znam da su police u ducanima skoro prazne,dali je to pokrenula duboka drzava ili se narod probudio saznacemo ali naravno ne na nasim okupiranim medijima.
Mnogi ce se uskoro cuditi i cuditi,bice izgubljeni jer nece shvatiti sto je istina. 👨‍🌾
Istina je samo jedna. Svatko tko napada suverenu, medunarodno priznatu drzavu, tamo pali, unistava i ubija je agresor. Rusija, nato svejedno. Hrvati bi posebno trebali razumijet. Svako takvo nasilje je nepotrebno. Ja stojim uz vecinu, uz suvereni svijet. I za kraj, alternativna uzrecica, bolje USA rob i ruski grob.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
fašizam i komunizam(antifašizam) je jedno te isto. europski sud za ljudska prava je prije 15 godina donio presudu da je to jednako zlo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
To u Nizozemskoj, pa štrajkovi Norveškoj (naftni radnici) i Švedskoj (piloti) je početak kontrolirano kaosa, za kojeg ne znamo kak će završiti...no u svakom slučaju nekim oblikom državnog nasilja ("uvođenja reda"). Zatvaranja i ograničenja kretanja tijekom PLANdemija su bile samo privikavanje naroda na poslušnost ("kuhanje žabe").
Daj Bože da sam u krivu...
Glede Vladimira...onsamo širi svoj posjed, jer ako Ukrajina ne proguta Rusija, bude Amerika...tak da je samom Ukrajinskom narodu svejedno tko ih bude tlačil. Jedino američki okovi djeluju "nježnije", jer su ekonomske prirode, dok su ruski malo siroviji.
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
75
Glede Vladimira on je dio agende i prikazanog stanja svjetskog poretka u kojem, na prvi pogled, vlada polaritet.
Ne postoji niti jedan predsjednik niti vlada na ovoj planeti koji su odabrani voljom naroda, tzv. demokracijom ili bilo čime drugim. Svaka vlada je marionetski dio sustava kojim upravlja grupa moćnika, tzv. elite koji odlučuju o svemu.
Sve ovo šta se odvija pred našim očima je kruna (korona) plana koji se provodi desetljećima.
Kome ovo nije jasno i ne vidi drvo pored šume, bude se za to pobrinulo vrijeme, osobito nadolazeće jeseni i zime u narednim godinama.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
727
Nikad mi nije bilo draze da sam sa sela, imat ću krumpira ako ničega. :ppozdrav: I bijelog drajsana da me veseli. Drva su ukradena.:hahah: (nisu, ali bit će ih dost da ne bude hladno).
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Nego. Usput palo mi na pamet,sta cemo sa histericnim pikanjem ove godine? A jesu ljudi ispali magarci😁😁. Odlazi nam Maric,steta sad smo.tek najebali,covjek je koliko toliko drzo konce u rukama. A sto se tice Vladimira imam osjecaj da moze rokat do Italije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Pa zauzeli su skoro 1/4 teritorija, koji nije tak mali...
Ili su zelenog nategnuli (uvukli u rat) ili je tak dogovoreno. Životi malih ljudi nisu važni: oni su samo kolateralne žrtve "višeg cilja"...u međuvremenu plaćaju poreze...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh