• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Dobro jutro spavalice,primjecujem da se nekoi budite iz pravog sna.Iz "matrixa",niste vjerovali hoteli dok sam vam prical da je sve Plandemija,da nebude nikad kod nas kao i AT uvedeno obavezno pikanje.
Mnoge su prevarili,no nebójte se mnogima ce se i pomoci ako se pokaju i priznaju da su pogrijesili.
Ukrajina je film,Vladek vam otvoreno veli da je to specijalna vojna operacija a tv. po obicaju laze kao i novine,vidim da konacno sami priznajete.Mnogi ste nazalost jos uvijek naivni(brez vrijedjana)priznajte to sebi,pa ce vam krenuti u zivotu.EU nestaje kao i amerika,glumac bidoncek je uvel izvanredno stanje i vlast predal vojsci a vi jos mislite da su to teorije zavjere,eee ...moji ljudi gdje vam je zdrava seljacka logika.
U Srbiji se narod probudil i imaju Narodnu vlast,no glupani je nece podrzati zato ih jeebe i eu i nato sa svabekom i gatesicem.
Nas nasi masonceki ali ne zadugo!
Vi raspravljate o ukrajinskim zitaricama,ma dajte najte,skurite novine kak su zlikovci i nacisti skurili njihovu psenicu i kukuruz a to zele Vladimiru podvaliti.
Svijet moze brez te njihove psenice vrlo dobro zivjeti,koga vraga se bojite,politicke prostitutke i psihopati vas vuku za nos,dokle?

ps,dajte konacno jednom odrastite 👨‍🌾
Gdje ti je ono prebivalište? Malo ovdje - malo u Austriji ako se ne varam iz nekih prijašnjih postova no nebitno, ne ulazim u te stvari, samo si stvaram prespektivu.

DA, osobno raspravljam o Ukrajinskim žitaricama jer indirektno imaju utjecaj na fluktaciju cijena na tržištu, a to ako je vama beznačajno i malo 8% ukupnog globalnog izvoza pšenice koje dolazi iz samo jedne države na svijetu, onda daj bože da nam kruh bude 20 kuna.

Riječ je o inputima i outputima, a ako krajnja cijena outputa ne može zadovoljiti cijenu inputa, onda imaš problem. Ako to tebe i tebi slične ne zanima, jer ste u penziji ili radite vani, ne znam u čemu je problem, nemoj raspravljati o tome jer te se dikretno niti ne tiče, a izgleda niti ne zanima, stoga: spali novine, ugasi tv i to je to.
Mene se tiče, mada ne mogu utjecati na to, makar mogu biti svjestan što se dešava, i ne znam zašto je to problem, pa to bi tebi trebalo biti makar jasno, ti si doživio svoje prosvijetljenje i sada ga širiš dalje kroz svoju svijest. Uz to ako smijem primjetiti, za nekoga tko se puno ne brine i govori drugima da se ne brinu nego se ostave svega, barataš s dosta informacija, dali to ipak znači da te brine? 🤔
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,svidja mi se da se rasprave vrse na saljiv nacin,ma na to vas ja odavna navodim.
To je cilj i to ce nas spasiti,svatko ima SLOBODNU VOLJU,slobodu misli i izrazavanja.Ne postoje glupa pitanja vec glupi odgovori🤫,djaba mojoj djeci skole ,fakulteti ak nemaju zdrave seljacke logike.
Sve sto se desava,desava se zbog nasih djelovanja,uzrok-posljedica,narod to lijepo kaze; Kako si sijao tako ces zeti.
Pa ajmo onda sijati s ljubavlju,toleranciju,postenje i bolji odnos prema prirodi i zivotinjama. 👨‍🌾
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
8% izvoza nesmije imati za posljedicu da kruh ode uduplo. Nadalje zito ce se izvesti, sad tko ce izvesti to je druga prica. Krajnji kupac ce ju dobiti,nece ju nitko zapaliti. Jednostavno ovo je sve veliko sranje i bez velikog sranja nece proc. Bilo to u vidu ww3,kojekakih buna ili revolucija. Covid19 je bio samo uvod i nacin da se stisne narod i da se financijski oslabi. Ako ce sve stat sa Ukrajinom onda je najbolje za sve da Putko sto prije pregazi onog Zelenog magarca. I to je prvensveno najbolje za same ukrajince, jer ce morat manje platit pristigle donacije oruzja. Da sam ostane na tih 30 mld duga,da se ne povecava. Nazalost pravih i objektivnih vjesti nema kao ni sto nije bilo ni sa novinarskom prehladom.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Nisam neki pobornik ovih teorija zavjere ,ali sad kad se sve sabere i oduzme ima tu neke istine. Žele novi svjetski poredak i svjetsku vladu. Napravili su jebalamu sa koronom ,hrdali narod na sve strane. Sad dižu tenzije kako ce svijet biti gladan bez Ukrajine a ovamo dizu cijenu nafte do nebesa ... Treći ,vode na bliskom istoku od 1990. a kriza i ostale stvari izgleda dolaze sad ...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Da. To je problem burzovni lopovi love u mutnom na racun ukrajine. I nekolicina se besramno bogati.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
To je burza, čemu čuđenje. Bilo da se radi o pšenici, nafti, dionicama… Trguje se sa nekom robom ili udjelom u firmi, sa nečim opipljivim. I postoji potražnja, bilo da je djelomično umjetna ili napuhnuta. Kaj onda reći za kriptovalute? Čime se tu trguje? Ljudi plaćaju 60 000$ za nešto što ima vrijednost jedino ako se nađe netko drugi koji je to spreman više platiti. Ljudima nije problem cijelu ušteđevinu ubaciti u kriptovalute radi pohlepe a problem je kad kruh ili mlijeko koštaju kunu više.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Slava Ukrajini! Državi od 45mil ljudi koja nije u stanju poraziti 200.000 vojnika. U Kijevu ljudi sviraju qrcu umjesto da rade u nekoj improviziranoj tvornici na proizvodnji oružja. Ali čemu, kada ima budala koji će ih financirati. 1/5 države pod okupacijom njih 1/4 pobjegla izvan države i tu u financiramo na uštrb svojih građana. Daj još sankcija!
 

bosserb

Član
Tu od
13 Stu 2014
Poruka
55
A za šta da ratuju???90% od ukupnog stanovništva je sirotinja kojoj država nije dala ništa nemaju motiv da izgube život za tuđi interes.Ostalih 10% se raselio od Balkana do Poljske.Onolika država sa onolikim prostranstvom i prirodnim resursima,na dnu Evrope po BDPu....gola bijeda i sirotinja.....ne zaslužuju ni da imaju državu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh