• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠTORE 402 DT - obnova (puno slika)

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Željko, ima u memoriji, samo ju nemre uploadati tu ko sliku. Slike se lakše pamte :D:

Muha: autor je Ljubek.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Da znate kak je završila fabrika štore.Došli ljudi iz Beograda da vide proizvodnju i videli da su boljo od imt ja i tako preko noči zatvorili fabriku, mašine razbili da nebi ko pravil djelove a kaj je bilo u zemlji zalilo se sa betonom tako da nije ništa ostalo iza njih.:=:)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puno toga su LJUDI iz Beograda uništili htjeli su i IMT i Rakovicu ali ni su jer su ih proglasili vojnim industrijama da i tvornica streljiva iz Zadra također je preseljena no to su druge teme .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Prije svega moram pohvaliti trug majstora MUHA junior, MUHA i samog vlasnika ZJ
koji me je već nekoliko put pital dali sam pogldal slike, ali jednostavno nisam stigel.

Mua svaka čast kak si podučil sina poslu

To se zove prava generalaka, a ne krparaj (koji se u zadnje vrijeme sve više radi zbog neimaštine) kad se motor slaže čistih ruku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Hvala Željac.
Trudili smo se svi skupa da napravimo kak se spada, da se odmorimo i ponešto novoga naučimo.
Svi skupa kolko nas je u projektu sudjelovalo.

Koštalo je sigurno, o tome bude više sponzor ili ti onaj kaj je pepeke brojil
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Strpi se još malo. Nema se baš vremena.
Takvim tempom, kak postavljam slike, smo i radili :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Takav tempo da dečec odraste i ne bude dobil sladoled ZJočesti ZJ i Muhani Muha izrabljivači jedni :(giggle)::(giggle):
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Strpi se još malo. Nema se baš vremena.
Takvim tempom, kak postavljam slike, smo i radili :)

Kad če krenuti nastavak, kojeg željno očekujem ?
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Strpi se još malo. Nema se baš vremena.
Takvim tempom, kak postavljam slike, smo i radili :)

Koliko sam danas čul da je godišnji pri kraju, valjda se bu našlo vremena za slike ubaciti :icon_winkle:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Još je lepo vreme...kad malo zahladi...pa da vidite kak Štore pali na -10C.
Istina i Bog, već dobrih mjesec dana nije ključa videl.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
koja si ti picajzla ZJ, Štorek nebu gotov još ohohoho.... :)
svaka čast na do sada odrađenom poslu, stvarno odlično obavljeno.. s obzirom da sam Muhu imao prilike vidjeti uživo u njegovim majstorijama, siguran sam da će taj motor odraditi još puno, puno sati...
samo, malo mi je žao Muhe.. trebao si mu bačvu staviti u garažu.. to ti je njemu ko malom Muhi sladoled.. ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Biče i bačvi u naknadnim radovima, nemogu ja bez toga.
Znaš kak sam sretan bil kad sam ju kod tebe videl, si videl da sam ju odmah išel rasčišćavati :(giggle):
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Još je lepo vreme...kad malo zahladi...pa da vidite kak Štore pali na -10C.
Istina i Bog, već dobrih mjesec dana nije ključa videl.

evo. kraj 11 mjeseca i još ništa s nastavkom. Ne trebeš ti čekati da temperatura vani padne na -10, možeš pokazati paljenje i na 0 stepeni., pa češ onda pokazati, kako pali na -10 kad toliko zahladi. Navali, opali koju fotku....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Dečki, da nejdemo previše izvan teme, raspravu o buki, kabinama i ostalom sam premjestil OVDJE
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh