• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 402

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
znači univerzal ima nešto kaj danas zovemo dvomaseni zamašnjak samo on ia dvomasene spojničke , hehe
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Pozz, što se trzanja kod kretanja tiče pogledaj si malo kako capice odvajaju, kako druk lager klizi po osovini. S obzirom na malo rada i više stajanja vrlo moguće da je samo nešto zapeklo...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
moj 404 trenutno ima 4400rh i kod kretanja prazan skače kao da ga je netko šusnuo otraga. Tako je od kad sam prvi puta sjel u njega ( ispod 1000rh)....
 

Paloš Mirza

Novi član
Tu od
8 Ožu 2022
Poruka
1
Pozz svima na forumu.Nedavno sam kupio Fiat Štore 402.Naime zbog problema sa hidraulicnom pumpom koja mi je pomijesala ulje morao sam ga ispustiti.Zanima me koliko ulja ide u mjenjac jer sam kupio traktor sa slomljenim mjeracem u mjenjacu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,223
12...15 litri. Skini poklopac mjenjača i nalij toliko da pokrije donji snop.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Pozdrav. Treba mi pumpa goriva za 402. Otiso mi je navoj i nemogu vise stegnut šaraf za dovod goriva. E sad moje pitanje. Koji kupiti? Prodaju se neki talijanski zamjenski. Dali je to cemu? Ima i u Slo kao orginal fiat mi reko covjek u AC Šempeter al oce za njega 52€.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,627
Izgleda da je više vas upoznato s tematikom pa bolje da se ja ne mješam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,223
Na mojem je jedna talijanska već dugo ugrađena...možda i 20+ g.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
538
Moram skinuti rotopumpu i dize te ih idnesti majstoru na popravak. Na sto moram paziti kad skidam pumpu?
Hvala.
Na koliko bara preporučate štelanje dizni?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,223
Preporučeni tlak je 230+/-5 bara...Na mojem su (bile) tak naštelane.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,627
Na koliko bara preporučate štelanje dizni?
Na to pitanje bi tvoj bošista trebal znati odgovor, a ne mi ovde pošto predpostavljam da bu i njih on ispital skupa sa pumpom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh