• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo malo da obnovim temu.

Pukla mi je vilica za prvu i rikverc brzinu.Slike zamjene vilice
Prvo smo maknuli kabinu


zamjena vilice
A jesi se ga naslikao :supz:
A zašto je pukla ?
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
A jesi se ga naslikao :supz:
A zašto je pukla ?

vise pol godine je dosta bilo teško staviti u prvu ili rikverc a i nekad je znalo izbaciti.pukla mi je prilikom spricanja kukuruza. normalno kao i uvijek dosao sam do kraja i stao i kad sam htio staviti u rikverc traktor mi je samo naprijed isel . kad smo ju izvadili van bila je i dost pohabana.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
A gdje je pukla? Imaš li sliku?
 

Ranko Pozega

Novi član
Tu od
13 Srp 2008
Poruka
19
vise pol godine je dosta bilo teško staviti u prvu ili rikverc a i nekad je znalo izbaciti.pukla mi je prilikom spricanja kukuruza. normalno kao i uvijek dosao sam do kraja i stao i kad sam htio staviti u rikverc traktor mi je samo naprijed isel . kad smo ju izvadili van bila je i dost pohabana.


Ej, i meni je pukla ova viljuska u menjacu za prvu i rikverc, ali nisam mogao ovde u Srbiji nigde da je nadjem pa sam je zavario i sad radi sve bez problema. Nego imam jedno pitanje, koje ulje se sipa u bocne reduktore i do kog nivoa da nalijem (ja pretpostavljam do onog gornjeg srafa pozadi). Mislim da to nije promenjeno citavih 30 godina :(
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Motormo, Hipenol ili Transhidrol. Svejedno, samo nek je do gornjeg čepa. Prije toga isperi mulj iz reduktora naftom.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
u zadnje vrijeme radimo mao sati godišnje - možda 50. jel bi se moglo neko ulje stavit a da se nemora mijenjat svake godine, neko Long Life? jel netko radi tako?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ako se dvoumiš između ta dva traktora onda ti je moja preporuka uzet torpeda,za te novce i nije jako uništen a traktor 75ks
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
519
ako se dvoumiš između ta dva traktora onda ti je moja preporuka uzet torpeda,za te novce i nije jako uništen a traktor 75ks

hvali i mislio sam uzeto torpeda baš mi se sviđaju:rolfer:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
hvali i mislio sam uzeto torpeda baš mi se sviđaju:rolfer:

Kaj je u Štoretu tak zlatnoga, a da tak košta?

Taj odgovor tražim već duže vrijeme, ali nitko nije dal nikakav suvišan komentar....

A traktor je ok, imam 504 i sređenog, ali krampina da ga je....eš pogotovo getriba kak da ju je urar konstruiral te loše kočnice... (probal 3 komada 404 i 4 komada 504 i uvijek isto sranje... )
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Po meni je Štore loša kopija Universala. Bratić mi je imal 402 i uvijek neki problemi od getribe pa nadalje. Kupio je nakon toga UTB-a 453 dupljaka i nikad ništa a radi triput više posla sa njime nego kaj je radio sa Štore-tom, tako da cijena koju drži Štore nikako ne prati i kvalitetu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh