• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozz ŠANANA,

S obzirom da je moj raskopan nije mi bilo problem poslikati:

Samo kaj se tiče cijene bojim se da ti je vurica od Štoreta još skuplja...:partyman:

Hehe...Hvala.

Nego kaj se tiče vurice, u nekom slovenskom dučanu u net ponudi je imaju, a cijena extra masna...cca 130 €, drek mi se smrzel dok sem videl...malo preveč!!!:scratch

@Štore502.
Ti imaš IMR motor na 502, predpostavljam?

Meni još treba slika s 402 od mjesta gde se prikopčava sajlica na motor, moram videti jel izgleda isto kak i kod mene!!
Jer meni se čini da imam neku redukciju na motoru u koju ide obična IMT sajlica koja se spaja na klasičan IMT 560 obrtomjer, (takov je u originalu) al nisam siguran dok ne vidim sliku kak ima štore!!!
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Evo ti u tehničkom obliku ako pomaže od Fiata 420/ Štorea 402...

10012012340.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Prosim lepo kakvi je to dokument ?, zanima me od korica do korica
Imam ti ja takav dokument...i za 402/404 i za 402/404 Super. Koji ti treba?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ti u tehničkom obliku ako pomaže od Fiata 420/ Štorea 402...

10012012340.jpg

E tak imam ja na motoru, točno takav priključak, tu bi trebala pasati i obrtaljka od imt-a.
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Pitanjce znalci.. jel iz ovog gore proizlazi i da su sajle za IMT i štore iste ? i od kojih to modela?

Vjerujem da ću lakše naći za njih nego za mojeg "zmaja"... :confused:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam isto pitanje u vezi sajle???

Ma nije mi problem za sat, isti takav za 533 kod mene u trgovini košta 180-190 kn, nego je problem u sajli, naime trebam JAKO DUUUGAČKU sajlu, original imt 539/33 je prekratka, fali sigurno 25 cm, ak ne i više.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
JA imam bužir i sajl ami je ispala van kad je pukla .. kaj se to da posebno nabaviti?:blackeye
Moralo bi se dati ...ja mislaim da je marcepan radil sajele ..pitanje dal taj program ,ali velike je .
Ili na samoborskoj ...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E kad bi nabavil dugačku sajlu, lako bi bužira na sredini prerezal i naštukal :D

Možda štore ima dugačku sajlu ???
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
možda bi vam pasala sajla od Univerzala, probajte izmjerit koja dužina vam treba pa tražit prema dužini sajle a ne prema modelu
 

Najnoviji postovi

Na vrh