• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta
V

vasso123

Guest
Bok.Imam fiat štore od 4000 sati. napravio sam generalku 1.brušenje. novi klipovi,karike... ali i dalje kad otvotim čep od ulja dimi bijelo. i iz cijevi one (mi kažemo rifiuto).Je li ti normalno? nakon generalke je radio par sati. Motor rakovica (IMR).
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
nudi mi se štore 402 za 2000 evra u dobrom stanju sve ispravno kaj mislite kakvi su to traktori
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Još neka ti nešto spusti za sreču i vozi :lol: .Ma o.k. su,moj stric ga ima več 26 godina,doduše on s njim stvarno slabo radi ali ipak....402 je bez prednjeg pogona ,jel da?.Mislim da su 404 dupljaci....
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
neznam idem sutra to vidit neznam nije da sam pretjerano zainteresiran al je blizu pa da vidim nisu neki novci a vidim ovaj povrčar kod nas ga ima
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Za što ti on treba....za neke veče radove ili.....?.Čuj nemožeš baš za 2000 eura kupiti nekog IMT-a pa mislim da je bolje ovo.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
misliš da je imt bolji od štorea najteže kaj če raditi je malčiranje trave s tim da je malčer malo veči 190 radni zahvat 460kg 210 ukupno širok

cisterna 3200lit i prikolica 4tone i to bi sve za njega bilo dok dođe vreme za berač lješnjaka bit če neki jači valjda
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
.........

Pa možda IMT nije kvalitetnijiod Å tore ali sigurno nije ni lošiji ali mislim da IMT može izdržati veče gnjavaže a i dijelova ima i u mesnici :lol: .Nekako mi se čini onaj malčer prevelik za njega,moralo bi biti malo više pod haubom za taj malčer.Probaj pa vidi....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovisi o visini i jačini trave, ali ako nije prevelik za 539 onda če ga Å tore pokretat bez problema!
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Točno,ovisi sve o podlozi koju malčiraš,jel je tvrdo i ima li guste trave .U kojoj brzini taj 539 to radi?.Jel to radi onaj dedek kojem se nikuda ne žuri :lol: ,netko je to ovdje napisao....
 
K

KARLO

Guest
to su dobri traktori izdržljivi samo imaju manu mijenjač odlazi im zupčanik 3 brzine večinom okrunji zube moj susjed ima 402 specijal i več je mijenjo 2 puta to ali i ta se traktor naradio kod njega i to dobrim oro je gdje nemogu orati imt 539,540,542 stavarno su dobri ali ih pati taj mijenjač sad je napravio generalno na motoru prije godninu dana ove zime za vrijeme najhladnijeg vremena palio je napo ključa bez vode i grijača mala zvijer od traktora
 
A

aki

Guest
pozdrav društvo...zanima me da li mi netko moze reci gdje se i po kojoj cijeni mogu nabaviti djelovi za štore 402 za generalku
 
B

branko

Guest
Re: Å tore

vasso123 kaže:
Bok.Imam fiat štore od 4000 sati. napravio sam generalku 1.brušenje. novi klipovi,karike... ali i dalje kad otvotim čep od ulja dimi bijelo. i iz cijevi one (mi kažemo rifiuto).Je li ti normalno? nakon generalke je radio par sati. Motor rakovica (IMR).

to ti je normalno otprilike jos jedno 50 rs, dok karike ne prilegnu. a ako bude i nakon toga e onda vise nije normalno.

pozdrav društvo...zanima me da li mi netko moze reci gdje se i po kojoj cijeni mogu nabaviti djelovi za štore 402 za generalku

pa vjerojatno u svakoj boljoj trgovini traktorskih dijelova a cijena ne bi smjela biti veca nego sto je za imt tj. cca 300 kn po sklopu ali to ti sve ovisi cije uzimas jer mi smo nekad za imt platili 600 kn po sklopu ali su bili od mahlea ili kolbenschmidta nisam siguran. mada njih mozes kupiti i od fiata ili univerzala (ne za sve ali neznam do koje godine su koristili fiatov motor), nisi napisao odakle si ali evo ti link na jedan oglas, trgovina je u krizevcima

Obrisan neispravan link.
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Aki probaj pitat u trgovini Div-ing to je u Čazmi evo broj 043/771-572 imaju jako velik asortiman
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
aki kaže:
pozdrav društvo...zanima me da li mi netko moze reci gdje se i po kojoj cijeni mogu nabaviti djelovi za štore 402 za generalku

Pitaj u DOM Križevci. Oni ti zastupaju Univesala, a motor ti je isti kao na U445, s malo druga?ijim podešenjem pumpe za ubrizgavanje.

Novi motori imaju debele košuljice, tak da treba izbušiti blok, jer nisam siguran da ima starih košuljica za kupiti. osim toga svejedno trebaš strojnu obradu.
Tako?er pitaj Ljubomira Sesve?ana u Pretokima kod Sv. Ivan Zeline. On ti je bil ovlašteni Å tore serviser i svakako ti ga mogu preporu?iti.
 

Denis

Novi član
Tu od
13 Ruj 2007
Poruka
9
Re: Å tore

Rezervni dijelovi za Traktore Store mogu se takoder kupiti u Sesvetama "Traktor Univerzal" tel 012003297 sve upite pisita na mail ili zovite na gore navedeni tel.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: Å tore

Denis kaže:
Rezervni dijelovi za Traktore Store mogu se takoder kupiti u Sesvetama "Traktor Univerzal" tel 012003297 sve upite pisita na mail ili zovite na gore navedeni tel.
Jel' ti to nekoga reklamiraš?
Npr, ja ti ne vjerujem. Bil sam tam jednom i nisam baš bil oduševljen dućanom. Neznam jel' se kaj poboljšalo u međuvremenu :scratch
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Å tore

Gdje se mogu na internetu naci tehnicki podaci traktora Store?
 

Najnoviji postovi

Na vrh