• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

stroj za bušenje bunara

H

hrv999

Guest
Svejedno,bitno da se vodi dilema i razmjenjuju iskustva.pozdrav baco!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svi znamo kako je voda važna i tak , da sad ne filozofiram .
Uglavnokm bunare staviti pod ostlao u najmanju ruku je nezahvalno prema materi prirodi , sramim se .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
BACO kaže:
jel otvorena grupa?

nije još otvoren pod forum, kad bude reći ću.

puknuti kaže:
Svi znamo kako je voda važna i tak , da sad ne filozofiram .
Uglavnokm bunare staviti pod ostlao u najmanju ruku je nezahvalno prema materi prirodi , sramim se .

puknuti slažem se sa tobom u potpunosti da voda nije baš za forum Ostalo,
te sam iz toga razloga i rekao da se izjasne za svoja mišljenja i koje će biti najprikladnije
otvoriti će se novi pod forum....
 
P

poznavatelj

Guest
Izgleda da je produzena i kisovita zima, i slicno proljece, unistila sezonu busenja.
Vode ima u poljioma i previse, nikome ne trebaju bunari. :(
Mislim na manje bunare.
 

BACO

Član
Tu od
13 Svi 2010
Poruka
59
Lijepo ste vi to ljudi zaključili ,da bez vode nema života ,
na primjedbu člana da je ovo izričito forum mehaničara za stroj mi se ovdje već deset dana naganjivamo gdje ćemo vodit temu o bušenju bunara, načinu i uslovima korištenja bunara (koda smo pričali o tenkovima-takvi su bili izrazi)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
BACO kaže:
Lijepo ste vi to ljudi zaključili ,da bez vode nema života ,
na primjedbu člana da je ovo izričito forum mehaničara za stroj mi se ovdje već deset dana naganjivamo gdje ćemo vodit temu o bušenju bunara, načinu i uslovima korištenja bunara (koda smo pričali o tenkovima-takvi su bili izrazi)

druže izgleda si ti mene pogrešno razumio , i nemoj da mi sad nešto tu porediš tenkove
pošto mi se čini da mene prozivaš ja ću i da ti odgovorim
moj PRIJEDLOG je bio da se razgraniči nekoliko tema i da svaka tema ima svoje ime , čak sam i prvi predložio da se napravi cijeli podforum vezan za vodu , što mislim da će uderništvo i uraditi

kao što i sam vidiš naslov ove teme je ''stroj za bušenje bunara'' i zahvaljujući poznavanju vas nekoliko stručnih kadrova koji poznajetee problematiku vezanu za održavanje i pravilno korištenje samo po sebi se nametnulo da treba otvoriti i takvu temu pošto ima u njoj ko pisati a sve u svrhu preglednijeg foruma

kako bi bilo da u temi ''stroj za rezanje drveta'' raspravljamo o tome kako se drva gaje ;) jebiga
 
P

poznavatelj

Guest
Izgleda da je ovaj topic zamro. :(
Vise nitko ne pita nista, nema nove teme u drugoj kategoriji,
Nekima sam poslao i kontakte (na privatnu poruku, cak i adminu da pitam jel private messaging radi), jer su izrazili zelju da bi stupili u kontakt sa mnom, sada se nitko ne javlja.

Ajde ljudi, sunce je zapeklo, zemlja se pocela susiti, treba vode, treba bunara. :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
bogami kod mene je toliko nakislo da je to za nepovjerovati

naime neki dan sam bagerom kopao nešto i na dubini od 2 metra zemlja je bukvalno mokra , ne vlažna nego mokra
a u pitanju je laka ilovača koja nije ni orana ni kopana nego onako ledina kako se kaže kod mene
 
P

poznavatelj

Guest
Pa gdje ste ljudi?
Gdje je stroj za busenje bunara.
Nove slike? Novi pothvati?
Busacke anegdote, legende...


Steta,.... a bas je bio dobar thread.
 
H

hrv999

Guest
pozdrav ljudi.trenutno sam kod cure bio zauzet zidarskim radovima pa me nema.neznam kaj se događa,al ova kriza se dobro pozna na bušenju.interesenata je dosta manje.za poznavatelja - nije mi prošla poruka na pp,pa reci ako si blizu varaždina ili okolice da se probamo nać,vidjet.konkretno idem sad na pliće bunare od nekih 15 metara, ima gline ,na 12tom metru ploča kamena,ali to će widia kruna prožvakat tak da se nebi trebao dugo zadržat na jednom.bušit ću suhim načinom i vadit jezgru van pa ako će zatrebati (sumnjam)može neko radit geomehaniku.to bi se trebalo napravit u toku ovog tjedna ako budu mušterije za posao,ipak je kriza.bušilo se bude sigurno samo je pitanje vremena.kad budu rezultati il promjene neke javim se.ako ko ima kakav savjet ili slično neka veli,nisam ni ja najpametniji na svijetu.trenutno sam u potrazi za pumpom za isplaku(vodu)pa ako imate kakvo rješenje za to bilo bi ok.Sretno!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
neki dan smo iskopali bunar bagerom i nakon 2 metra došli do vode,sve je ok,sad mi treba onaj čekrk sa točkom da tu bude ko pravi bunar a ne samo betonske cijevi i kojekakvu uže sa kantom. planiram ga obložiti kamenom i ubaciti krov sa čekrkom.pa ako neko zna gdke to ima kupiti ili kako napraviti molim za savjet.

ovako nešto:



 

BACO

Član
Tu od
13 Svi 2010
Poruka
59
E hrv999, jesi bio u Sisku na otpadu ,ja sam ti sad u Ivaniću pa ti mogu pogledat oko isplačne pumpe, tamo bi ti moglo bit i sržni cijevi ako nemaš
 
H

hrv999

Guest
nisam našao.oni vele da ničeg nema kod njih.ništa ne znaju.daj pogledaj ako ima išta.javljaj čim prije!
 

BACO

Član
Tu od
13 Svi 2010
Poruka
59
hrv999 kaže:
nisam našao.oni vele da ničeg nema kod njih.ništa ne znaju.daj pogledaj ako ima išta.javljaj čim prije!
važi,ubi nas ova kiša ,valjda će i nama sunce zasjat
 
H

hrv999

Guest
baco ako ima kakav posao u croscu da se može radit,ja bi išo,ovo ću u fušu malo
 

BACO

Član
Tu od
13 Svi 2010
Poruka
59
hrv999 kaže:
baco ako ima kakav posao u croscu da se može radit,ja bi išo,ovo ću u fušu malo
Ma ništa prijatelju ,ja sam bio 8 mjeseci na čekanju (nas 370) evo sad sam počeo radit ,prošli tjedan
dva dana radiš 10 ništa
zato sam ove zime i pravi stroj da se nekako preživi-ubi nas ova kiša
 
H

hrv999

Guest
Pozdrav dečkima!dugo niko ne piše ništa,ubitačna je ova kriza.nema posla,svi odustaju od bušenja tako da i moj stroj ide na prodaju.ako ima koga zainteresiranog slobodno se javi pa da vidimo da li će biti išta.
 

BACO

Član
Tu od
13 Svi 2010
Poruka
59
hrv999 kaže:
Pozdrav dečkima!dugo niko ne piše ništa,ubitačna je ova kriza.nema posla,svi odustaju od bušenja tako da i moj stroj ide na prodaju.ako ima koga zainteresiranog slobodno se javi pa da vidimo da li će biti išta.

E moj prijatelju ,mislim da ću se i ja tebi pridružit ,ovo je ludo ,danas zaglavi u pijesku 10 metara ,nebi ni dizalica pomogla,ubili i sebe i strojeve i još bez novaca -bolje da to prodamo pa nek se neko drugi pati !.
Prepustimo to ipak profesionalcima!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh