• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stroj za mljevenje mesa

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Jednostavnonamestim nogare iznad korita sa svinjom idvojica podižu svinju sa nogarama a jedan malo stane sa druge strane na na nogare i napravi protiv teg a to uglavnombude ćale koji teži oko 135kg
 

Prilozi

  • Fotografija-0696.jpg
    Fotografija-0696.jpg
    70.9 KB · Pregleda: 372
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Prije par dana sam dizal pajceka oko 320 kg sa DF 100 ks i njegove prednje gume su malo osjetile i haklji 10 mm tvornički ni su izdržali tak da svaka čast ko ga digne ručno :(clap):
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Prije par dana sam dizal pajceka oko 320 kg sa DF 100 ks i njegove prednje gume su malo osjetile i haklji 10 mm tvornički ni su izdržali tak da svaka čast ko ga digne ručno :(clap):
Za one koji su teži od 200kg koristim flašnicu od 2t
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Ručka je gore za slučaj da nestane struje ili treba strgati ruku?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,356
Ne vidim video, ali znam o čemu se piše.
Striki radi mesar sa takvom i što onda napravi...
Stavi da melje na tanke rupe, a brzo vrti, to ne da melje, nego
razbije meso.
Poslije su kobasice nikakve.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Imao vremena pa pade mi na pamet da preradim rucnu masinu32 na struju.
Imao sam motor i lezaj od ves masine,tako da sam i to iskoristio,snage ima i lepo melje,samo malo sporije,ali za 30ak kg mesa i 100kg paprike za ajvar ce biti odlicna:(rofl):




Malopre je i proba pala i ja sam prezadovoljan:icon_weed:
https://www.youtube.com/watch?v=_AjaPyxH2UM
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Malo ju ubrzaj sa većom šajbom na motoru, barem 2 cm, inaće dobar posao, jeftino a efikasno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Malac, svaka ti pohvala.
Bit ćeš majstor jednog dana!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Kako poveča remenicu na motoru, tako gubi snagu.

I sam imam mašinu, a imam i motor od vešmašine. Nisam znao da ga može pogoniti.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Motor od mjesalice na remenicu od vesmasine i udri, nemos nametat koliko guta, zastat nece. 160kg mesa namljeo u srijedu, za cas
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kako poveča remenicu na motoru, tako gubi snagu.

I sam imam mašinu, a imam i motor od vešmašine. Nisam znao da ga može pogoniti.
Istina, ali bi malo dobil na brzini, a mislim da nebi tolko oslabilo kaj nebi moglo vrteti, jer ako može okrenuti bubanj od vešmašine u kojem je voda sa 15-20kg mokrog veša, onda može i par deka mesa progutat.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Motor od mjesalice na remenicu od vesmasine i udri, nemos nametat koliko guta, zastat nece. 160kg mesa namljeo u srijedu, za cas
Imam isto tak složeno na mašini 32- jki. Samo trpaj, dobro našpanat remen i nemaš brige.
 

Najnoviji postovi

Na vrh