• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stržna kosa ili roto kosa

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jesi prelistao temu o malcerima? tamo se raspravljalo o nekoliko proizvodjaca tih helikoptera a ima i dosta slika..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
iskreno rečeno ovaj mi se malčer baš nedopada izgleda prenježno, on mora na prvom kraju imati širi prihvat a zadnji kraj treba biti uži da bolje melje ,to je za održavanje zelenih površina ništa više a kosit travu sa tim za sušenje nevidim smisla .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jesam. ali u karlovcu nemam neki izbor...
a da uzmem negdje iz zagorja, kaj kad trebam ležaj ili nekaj, plačat poštarinu ili napravit 300km...

zato velim da moram saznat tko je proizvođač ovih zeleno žutih "helikoptera",
pa ćemo više znat kolko su ti kvalitetni...

ne bum na silu kupoval, al moram mislit i na servis i dostupnost djelova...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
a da se provozaš do Gudovca ovaj mjesec i vidiš sve ili ti postavimo slike koji budemo išli sa cjenom i ostalim ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
planiram se i sam zapičit tamo, ili u subotu ili u nedjelju...
samo me muči ako i naletim na nekaj i da kupim kak ću prepeljat doma :mad:

mislio sam ić motorom, jer ako idem kombijem sa frendom, putni troškovi puta 3 rastu...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pa misli m da oni imaju neke dostave ja planiram kupiti rasipač novi za umjetno gnojivo pa mi je rekao tip da idu prema karlovcu često da mogu uz put dovesti pa se malo raspitaj,a i ona ekspres pošta ti može prebacit oni isto svašta voze.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
baš me zanima kolko bi naplatili prijevoz roto kose od 350 kila :lol:
da zovemo iz zafrkancije HPexpress? :D

nadam se da su ovi malčeri u Draganiču od METAL - KO iz Međimuja,
ak nisu, onda čekam Gudovac...

valjda ne bu trava jako narasla do travnja :)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ma nebi puno nisu to ovi iz HPexpress imaju neki drugi neznam sad kak se zovu meni bi cjena za rasipać bila 150kn dostava
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
planiram se i sam zapičit tamo, ili u subotu ili u nedjelju...
samo me muči ako i naletim na nekaj i da kupim kak ću prepeljat doma :mad:

mislio sam ić motorom, jer ako idem kombijem sa frendom, putni troškovi puta 3 rastu...

šteta kaj sam sad malo kratak sa lovom:madmana:, inače bi se dogovorili pa bi zajedno zapičili sa autom tamo. Stavimo još jednog ili dva u auto i podjeliš troškove i svakog dođe 100kn max.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
a da uzmem negdje iz zagorja, kaj kad trebam ležaj ili nekaj, plačat poštarinu ili napravit 300km...al moram mislit i na servis i dostupnost djelova...
Ponekad kupnja kod proizvođača + poštarina izađe jeftinije nego kupovati kod lokalnog trgovca, samo se treba raspitati ;)
a i ona ekspres pošta ti može prebacit oni isto svašta voze.
baš me zanima kolko bi naplatili prijevoz roto kose od 350 kila :lol:
Težina nije problem :lol: Ako ti šalju ex dostavom traži da ga spakiraju okomito jer ako je veće od europalete ide posebna tarifa
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
meni su lagermaxi dopeljali lajsne za plastenik dužine po 6 metara (ukupno nešto više od 80 metara), pitomača-ja 300 kunića...duplo bi skuril goriva da sam išal sam po to...
 

Tihomir4

Novi član
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1
Imam motokultivator honda F 600.Nedavno sam kupio novu rotacionu kosilicu RK 650.Prikačio sam je po propisu i prebacio pogonski remen na motokultivatoru na brzi hod.Problem je što sve skupa radi dobro, ali neće da kosi travu kako treba već samo površinski otkine travu i uopće ne slaže otkos.Na nižoj travi radi nešto bolje, ali opet preskače mjestimično. U Osijeku kažu da je sve u redu sastavljeno.
Molim za pomoć ako znate u čemu je problem.

Pozdrav.
 

Najnoviji postovi

Na vrh