• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
pa tvornica je stvarno vrhunska i potpuno modernizirana jel ipak je to eu!počaste te kavom, imaju lcd televizore na kojima gledaš proizvodni proces,imaju novog massey fregusona i mccormick...sve u svemu ok

da mi molim te raci dali je kod krpana u tvornici jeftinije nego u trgovini i ako znaš koliko otprilike.idem ujutro u sloveniju
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
dečki,jel netko zainteresiran za moje vitlo Krpan 4T?nije staro ni godinu dana a radilo je samo onda kad sam slikao i tad je izvuklo cca. 20m drva.prodao bi ga jel bi uzeo veće odnosno Krpan 5T.
Koja je cijena? Znam nekoga tko traži vitlo, pa ak je moguće pošalji cijenu na PP
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Jučer je kolega kupio u Garešnici-okolici krpan 5tona staro 2.5god. u solidnom stanju platio 5000kn.
 
Z

zetor4718

Guest
gle hrvoje nisam grub prema nikome samo nevolim kada netko kometira stvari u koje nije upućen!mislim da me razumiješ po tom pitanju,za pomoči drugom sam uvijek jer na ovom forumu je puno ljudi pomoglo meni.a što se tiće cijene ne znam koliko košta u trgovini,a u tvornici je povoljno.mrcina007 budeš dobio PP jer ne želim od ove teme raditi oglasnik!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kupio sam danas vitlo krpan 5tona-SI novo u Sloveniji platio 1335eura slike ću staviti kad ga slikam vjerovatno sutra
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
:drinkers:
Neka ti dobro služi!!!

Nadam se da hoće zato sam ga i kupio.Bio sam u Krpanu u tvornici i razočaro se ljubaznost NULA kupio sam ga u trgovini platio manje nego u tvornici
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Zašto nisi kupio u tvornici, ne kužim kako jeftinije u trgovini, kad je meni u tvornici bilo daleko jeftinije i bili su ful ljubazni.
 
Z

zetor4718

Guest
dobro ti kaže 21yes zašto si išao u trgovinu,prošao bi barem 200 eura jeftinije jer nikad nije tvornička cijena veća nego u trgovini.al nek te dobro služi,a i hoće nema tu šta zajebavat!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
dobro ti kaže 21yes zašto si išao u trgovinu,prošao bi barem 200 eura jeftinije jer nikad nije tvornička cijena veća nego u trgovini.al nek te dobro služi,a i hoće nema tu šta zajebavat!

išo sam najprije u tvornicu i rekao mi je da košta 1394eura i nije ga imao na lageru-ono što sam ja htio jer je danas prvi radni dan u tvornici bili su na kolektivnom godišnjem.Otišao sam u drugu trgovinu koja prodaje vitla i kupio isto tako za 1335eura.Ne žele pričati Hrvatski kao u trgovini čak su mi rekli da se vratim u Hrvatsku i kod nas da kupim vitlo.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Jesi pital i za cijene drugih modela?

Otprilike znam cijene u svim trgovinama su iste cjene,trgovci rade za rabat sve ovisi koliko će ti trgovac dati popust.Koje te vitlo zanima?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Otprilike znam cijene u svim trgovinama su iste cjene,trgovci rade za rabat sve ovisi koliko će ti trgovac dati popust.Koje te vitlo zanima?
909w.jpg/"]
sdc12907.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
a koja je cijena onoga običnoga , ovo je SI . jel? :scratch
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
a koja je cijena onoga običnoga , ovo je SI . jel? :scratch

da ovo je novi model sa donjom koloturom i 70 m presane sajle 10mm,tebe zanima koliko sam shvatio stari model ali nisi rekao koliko jako?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
da ovo je novi model sa donjom koloturom i 70 m presane sajle 10mm,tebe zanima koliko sam shvatio stari model ali nisi rekao koliko jako?
5t ili jače me zanima
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ajde nešto radi sa njim pa nam reci kako ti se čini,da znam jel da ga kupujem ili ne.usput na koji traktor češ ga kopčat?jel ti neče ispast motorka iz "nosilnik za motornu žagu"?inače je jako lijepo vitlo!!

Vitlo je super radio sam sa starim modelom 5t nećeš pogriješiti,motorku sam stavio samo da probam nebi trebala ispasti ali je neću stavljati na traktor.Kačit ću ga na imt 565 zato sam i kupio novi model daska puno šira i jača a nagodinu planiram kupiti nešto od 90ks vjerovatno mtz95
 

Najnoviji postovi

Na vrh