• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
5t ili jače me zanima

stari model 5t s 50 m sajle 1080eura,7 tona novi model 2450eura a s hidraulikom 4800eura.Najbolje u trgovini ali u svakoj je cjena ista
 
Z

zetor4718

Guest
Vitlo je super radio sam sa starim modelom 5t nećeš pogriješiti,motorku sam stavio samo da probam nebi trebala ispasti ali je neću stavljati na traktor.Kačit ću ga na imt 565 zato sam i kupio novi model daska puno šira i jača a nagodinu planiram kupiti nešto od 90ks vjerovatno mtz95

i meni se sviđa široka daska,jer snjom guram drva sa puta tako da mi ne smetaju,a ovak kad je daska uža od traktora onda gazim po njima.ja ču vidjet kakva če biti situacija,pa bi ja zamjenio i traktor i vitlo.Kupio bi Zetora 7745 i prikolicu ekipažu,5t pronar kipericu i vitlo na daljinski(tako da mogu sam raditi).a što sam skroman.....samo nek je zdravlja i bit če svega!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
stari model 5t s 50 m sajle 1080eura,7 tona novi model 2450eura a s hidraulikom 4800eura.Najbolje u trgovini ali u svakoj je cjena ista

pa i kod mene je otprilike toliko ,1100e :( još uvijek nedostupno :cry:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
i meni se sviđa široka daska,jer snjom guram drva sa puta tako da mi ne smetaju,a ovak kad je daska uža od traktora onda gazim po njima.ja ču vidjet kakva če biti situacija,pa bi ja zamjenio i traktor i vitlo.Kupio bi Zetora 7745 i prikolicu ekipažu,5t pronar kipericu i vitlo na daljinski(tako da mogu sam raditi).a što sam skroman.....samo nek je zdravlja i bit če svega!

Koliko godišnje praviš drva?Vitlo s daljinskim košta kao dragi kamen,što se tiče toga da sam ideš u šumu to ti nije pametno vrag nikad ne spava.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
kako misliš nedostupno-financijski ili?

a kako drugačije nego finasijski :mrgreen: ima na lageru koliko ti volja samo u mojoj avliji nema :axe:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
dobro vitlo jel to krpan pet tona...

da krpan 5 tona ja sve što imam stavim slike da i drugi vide i daju mi koji savjet,ne kao ti sve imaš ali nitko nije vidio ništa

Dečko, ne započinji ono zbog čega sam zatvorio jednu temu!
nastavi tako, više nećemo vidjeti ni tvoje slike, a ni tebe, kužiš?
Mrki88
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
a kako drugačije nego finasijski :mrgreen: ima na lageru koliko ti volja samo u mojoj avliji nema :axe:

jebi ga doće i tvoje vrijeme,pošto se kreću drva mješana 1m kod vas kod nas u Slavoniji mješana 230-250 metar prostorni
 
N

Neven 533

Guest
da krpan 5 tona ja sve što imam stavim slike da i drugi vide i daju mi koji savjet,ne kao ti sve imaš ali nitko nije vidio ništa

Dečko, ne započinji ono zbog čega sam zatvorio jednu temu!
nastavi tako, više nećemo vidjeti ni tvoje slike, a ni tebe, kužiš?
Mrki88

Slikat cu ima vremena nema sad ni s cim slikati a i ne da mi se takvo vitlo koliko sam cuo da je 10000 kn ili manje ako se varam ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Slikat cu ima vremena nema sad ni s cim slikati a i ne da mi se takvo vitlo koliko sam cuo da je 10000 kn ili manje ako se varam ?
Neveni nikad nevenu, ali mi se vidi da bi ti mogel uvenuti :lol:
 
N

Neven 533

Guest
He i meni se čini....:roll: :roll:

ma mene zanimala cijena al se svi odmah naljute jao planiram kupiti nasao sam u Draganićima Auto Horvat prodaju vince pa su trebali poslat ponuda pa nisu nebitno samo me cijena zanimala jer sam cuo da su te Krpanove dobre
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Dečko, ne započinji ono zbog čega sam zatvorio jednu temu!
nastavi tako, više nećemo vidjeti ni tvoje slike, a ni tebe, kužiš?
Mrki88
E moj Mrki. :axe:
Vi moderatori uvijek dejstvujete kad netreba, a kad vas se zaziva vas nigdje :scratch

Rasprava je baš bila interesantna, a i curica sa ramena slobodna :lol:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
E moj Mrki. :axe:
Vi moderatori uvijek dejstvujete kad netreba, a kad vas se zaziva vas nigdje :scratch

Rasprava je baš bila interesantna, a i curica sa ramena slobodna :lol:

jbga, takvi smo ti mi.... ;)
 
Z

zetor4718

Guest
Koliko godišnje praviš drva?Vitlo s daljinskim košta kao dragi kamen,što se tiče toga da sam ideš u šumu to ti nije pametno vrag nikad ne spava.

pa ja napravim oko 150m drva,a mogao bi i više.to što sam idem u šumu jako volim,jer imam mir od drugih a ako mi je taj dan za umrijet neće me nitko spasit.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
to što sam idem u šumu jako volim,jer imam mir od drugih.
Uf, baš sam, nemam ni neku volju za radit, stari, brat i ja kad samo to je ekipa do jaja.
Nikome ništa nije teško, zajebancija na nivou..

Prije dok je buraz bio mlađi, vodili svakog, ma to je pizdarija, onaj bude silovan pa kida traktor, onom se neda radit, pa samo vičeš..

Nije šuma za svakog..
 
Z

zetor4718

Guest
Uf, baš sam, nemam ni neku volju za radit, stari, brat i ja kad samo to je ekipa do jaja.
Nikome ništa nije teško, zajebancija na nivou..

Prije dok je buraz bio mlađi, vodili svakog, ma to je pizdarija, onaj bude silovan pa kida traktor, onom se neda radit, pa samo vičeš..

Nije šuma za svakog..

gle,ja kad god nešt radim gledam ta to napravim bez ičije pomoći,koncentriram se na posao i odradim to.nekad kad mi skoče živci pa upalim kompjuter pustim malo muzike,čitam tu vaše postove i tako to.ja kad radim,onda radim a kad se zajebavam onda nemam granica!ovo što si ti naveo "silovan pa kida traktor" e onda mi takvi dignu tlak.uvidio sam kod drugih da silom se ništa ne postiže.ja radim mirno i staloženo bez forsiranja i uvijek bude sve na vrijeme.naravno nije šuma za svakog,jer da je tko bi radio druge poslove.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
gle,ja kad god nešt radim gledam ta to napravim bez ičije pomoći,koncentriram se na posao i odradim to.nekad kad mi skoče živci pa upalim kompjuter pustim malo muzike,čitam tu vaše postove i tako to.ja kad radim,onda radim a kad se zajebavam onda nemam granica!ovo što si ti naveo "silovan pa kida traktor" e onda mi takvi dignu tlak.uvidio sam kod drugih da silom se ništa ne postiže.ja radim mirno i staloženo bez forsiranja i uvijek bude sve na vrijeme.naravno nije šuma za svakog,jer da je tko bi radio druge poslove.

ako praviš 150 metara drva godišnje vitlo sa daljinskim ćeš otplatiti jako teško ja bi svoje trebo otplatiti kroz 2 mj.pravog posla
 

Najnoviji postovi

Na vrh