• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
U redu je ZJ. Nismo se razumeli, ali nista strasno.
Savoris, bas zato se i raspitujem ovde da bi mi neko objasnio te cake kao ti sto znas. Ja sam laik za te stvari i osim onih decjih toki-vokija nisam koristio nista drugo. Sad mi je vec dosta toga jasno.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Samo je glavna stvar da shvatiš je je to jednosmijerna odnosno naizmjenična komunikacija , nemogu obojica u isto vrijeme govoriti kao recimo na telefon.
Ali pošto si se igrao malo sa tim dječijim to pretpostavljam da znaš.
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Ja koristim neke kineske vec tri godine,prava stvar. Samo za onog na traktoru treba slusalice jer se necuje od buke traktora,moje su Quechua model fxq 500 mislim da su bile oko50evra par sa slusalicama i punjacima.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Quechua je Francuska firma, no moguće je da je izrada u Kini što je danas sasvim normalna i poznata stvar.
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Sta znam pise made in Kina,sve radi super jedina mana su slusalice kad bude hladno ukruti se kabli pa hoce slusalica da ispada iz uha.
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Savo ta opcija ukljucivanja stanice na glas nije prakticna uopste,hoce kad upalis testeru ili jaca buka da je aktivira,drugo kad nesto kazes dok se ona aktivira onaj drugi čuje pola reči pa moraš ponavljati,ja imam tu opciju i skljucio sam je.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
Je sam rekao da ima opcija , nisam rekao da mora da je koristi.
 

damirstedul

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
1
dali mogu dobiti kontakt br. tel. tko proizvodi ta vitla imao bi potrebe ga kupiti i susreo sam se sa njegovim radom.
 

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
113
Je tko uvozio nedavno vitlo iz slovenije direktno iz krpana euro model krpan 4 si, koliko izađe sve zajedno?
Blizu sam granice pa me možda izađe jeftinije..
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Krpan 4 SI 1330€ sa kardanom, chokerom i dva lanca. Kupljen pred par dana.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
A netko mi je rekao da su na uniforestu slabi bubnjevi, nezz dal samo pričaju ili je stvarno tako. Nedavno sam otvarao jednog starog cca 10g i ne izgleda mi baš slabašan bubanj.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ko zna ali imaju slovenci dobra vitla naš krpan 5 t balkanac ma nemoš niš slomiti vaće par godina.
 

Mmatija93

Novi član
Tu od
17 Ruj 2016
Poruka
6
A ja mislim da sva ta vitla moraju neku normu zadovoljit, tako da je sve bolje od karasa, imam traktor 75 ks, uniforest vuce na ler gasu 3m3 dok karas ugusi traktor(isprobano) jako sam zadovoljan sa uniforestom mada nisam puno radio sa njim cca 300 m3
 

Mmatija93

Novi član
Tu od
17 Ruj 2016
Poruka
6
Prijenos, nisu bas ni bubanj ni lancanik u centru, ona rucka za vincanje nije bas neka opcija iz sigurnosnih razloga, bolje su spage kad se odmaknes bar metar od traktora, a i konstrukcijski mi dosta slabo izgleda, bar s moje strane. Ali svako ima svoj ukus...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Može se zavezati ali nije to to, radio sam sa uniforestom 50 i tajfunom 4t u kratko vrijeme, tajfun je vidljivo sporiji.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh