• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
super super , svi naoružani za šumu sledeća sezona je :vragek:
i ja čekam da snijeg spadne da ''pretresem'' moje vitlo , i da ga isprobam
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
ja cu sutra stavit sliku svoga torpeda sa tajfun 4t vitlom vitlo je staro ko biblija ali od svih vitla u mojoj okolici je jace moze povuci i vraga ako treba sajlu 12 trgam svaki komadam ju cim zapne nema da ce stati ono vice dok sajla ne pukne ili traktor ne crke
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja cu sutra stavit sliku svoga torpeda sa tajfun 4t vitlom vitlo je staro ko biblija ali od svih vitla u mojoj okolici je jace moze povuci i vraga ako treba sajlu 12 trgam svaki komadam ju cim zapne nema da ce stati ono vice dok sajla ne pukne ili traktor ne crke

to ti je pametno tako raditi
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
vjerovatno nisi kupio traktor i vitlo od rada svoje kičme pa tako radiš možda griješim ali tako se radi kad nisi sam zaradio
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja cu sutra stavit sliku svoga torpeda sa tajfun 4t vitlom vitlo je staro ko biblija ali od svih vitla u mojoj okolici je jace moze povuci i vraga ako treba sajlu 12 trgam svaki komadam ju cim zapne nema da ce stati ono vice dok sajla ne pukne ili traktor ne crke

stvarno si frajer:prayer: ,pa gotovo svako vitlo može slomiti sajlu:toimonster:
daj mi reci jej ju trgaš na metar ili na dva, ako ti nije problem da strgaš na cca 5m ma treba mi za štrik za veš sušit:butthead:

hrvoje vitlo kao bombonček stvarno lijepo za vidit-samo pohvale
p.s-kad kreneš u šumu vući češ cijelu ex jugoslaviju-imt-srbija, krpan-slovenija...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
još si moram nabaviti radnika iz Bosne i to je to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
i crne gore koji če ti držati ručni gas kad budeš vitlao:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
picture.php
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
jbg ali on sluzi za ssve radit pa nemoze biti na njemu drukcije bi ga jaa vec kupio i stavio ako znas da neko prodaje nekakav dobar traktor javi mi
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
torpedo ja u tvom prethodnom postu ne vidim ništa :scratch
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jbg ali on sluzi za ssve radit pa nemoze biti na njemu drukcije bi ga jaa vec kupio i stavio ako znas da neko prodaje nekakav dobar traktor javi mi

imaš ih na njuškalu i plavom oglasniku čitavo čudo samo ovisi o tebi što i koliko:supz:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
zaštitnu mrežu možeš komotno skinuti jer ti na služi ničemu navari još da ti višlja bude
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
upravo tako zaštita ti nije jača strana, ako pukne sajla postoji izvijesna mogučnost da dobiješ nešto u kabinu a zadnja šajba ti je tako čista ta sve propuh ide kroz nju:rolfer::rolfer::rolfer:
Citiraj:
Prvotno napisano od savoris
torpedo ja u tvom prethodnom postu ne vidim ništa
savo jesi razmišljao o naočalama
__________________
Bez glave ne valja ni ekser, a kamoli čovjek.
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
jos mi nikad sajla kad pukne nije dosla do traktora uvjek zapne za nesto prije traktora, na njuskalu i oglasniku su sva sranja od traktora nista posteno mislio sam da mozda znas da netko prodaje
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
jos mi nikad sajla kad pukne nije dosla do traktora uvjek zapne za nesto prije traktora, na njuskalu i oglasniku su sva sranja od traktora nista posteno mislio sam da mozda znas da netko prodaje

prijatelju ja kad sam kupovo traktor napravio sam 2000km s autom dok nisam našo šta mi paše
 

Najnoviji postovi

Na vrh