• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma ima velika razlika između divljanja i rada u šumi, stekao sam dojam da je hrvoja čovijek koji radi u šumi i stoga ga poštujem kao šumara, hrvvvooooooooooojjjjjjjjeeeeeeeeee???
znam da če mijenjati razne priključke ali pošto ima 565 mišljenja sam da če se izmijenjivati na vitlu i čezi ali fali ti mali potrošač za cijepanje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,028
Pa, koliko sam shvatil, prodaje 565 :scratch

Lambo ti nije građen grublje od 565, a motor ima snage i velike kotače ;)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Pa, koliko sam shvatil, prodaje 565 :scratch

Lambo ti nije građen grublje od 565, a motor ima snage i velike kotače ;)

da prodajem imt mislim da će otići možda već ovaj vikend dolaze mi neki kupci
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Iako sam fan SLH traktora, mislim da je to malo nježan stroj za divljanje po šumi. Ako paziš kak radiš, nebi trebalo biti problema.
FIAT je tu puno pouzdaniji.

ma sve savjete prihvaćam ali ispalo mi je preko noći da sam znao nebi imt doveo do savršenog stanja
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ima velike kotaće i puno snage pa baš zato ne bih trebalo biti divljanja
mišljenja sam isto kao i ti da je fiat malo robusniji i više za šumu, čak sam pročitao da netko radi s njim i da je super zadovoljan-moje mišljenje se temelji na proćitala, čula , kazala tak da pojma nemam o čemu pričam a za navedeni lamborgini nisam nikad ništa čuo osim vidio slike na netu-pa izgleda mi poput fiata ali ako ti kažeš da je malo nježan vjerovatno znaš puno više od mene:supz:
pošto vidim da je 565 tip top mišljenja sam da ti bude ispalo kao ključ za ključ
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
prednja daska bi našla svoju primjenu u šumi samo tako, ne bih se bunio da mi poklone jednu da izvršim hard test

ova daska definitivno ne bi prošla hard test u šumi

ali definitivno ne bi prošla


a pošto ovo nije tema o daskama a pogotove ne za besplatno reklamiranje postovi su uklonjeni

tema o daskama već postoji i pišite u njoj ali bez reklamiranja
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ooooooooooooooooo pa vidio si ti da te zazivamo, jesi u šumi ili trošiš elektrode i brusne šajbe:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
ma kakvi ukori , to je dobronamjerna sugestija ;)

lijep traktorak , posebno mi se svidja klirens :prayer:

jesi li razmišljao o kakvim zaštitnim mrežama za stakla i signalizaciju prije nego ga osakatiš granama ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,028
Oho, 6-tak. Mislim da je zrakom hlađeni. Lijepo ga je čuti.
Povlačim ono kaj sam prije rekel, jer sam mislil na manji model.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
slažem se sa savom da obavezno zaštitiš šajbe, nije neki poso a puno puno znaći, nisam te htio forsirati za slike pošto si napiso da ćeš ih staviti ali sam jedva čekao da vidim zmiju, jesi ga probao tamo gdje spada ili je ćeza samo reklamno zakopčana
p.s- ma nisi čito kod save uske ceste a veliki strojevi:rolfer::rolfer::rolfer::lol::lol::lol:



skuži ti frajera kakve još ripne ima
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nije 6 tak nego 5 tak ima zračno hlađenje,kum ga ja probo danas po blatu i kiši kaže da ide kao lud,nisam razmišljo još o zaštitama na šajbama i signalizaciji er se sve to dogodilo u tren oka tako da sam još pod dojmovima nisam planiro kupovati tek krajem sezone i to rusa Savo ti znaš ali eto došlo je ranije i nešta sasvim drugo
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
nije 6 tak nego 5 tak ima zračno hlađenje,kum ga ja probo danas po blatu i kiši kaže da ide kao lud,nisam razmišljo još o zaštitama na šajbama i signalizaciji er se sve to dogodilo u tren oka tako da sam još pod dojmovima nisam planiro kupovati tek krajem sezone i to rusa Savo ti znaš ali eto došlo je ranije i nešta sasvim drugo

ma uzet ćeš ti i rusa za ''prljave poslove'' ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,028
nije 6 tak nego 5 tak ima zračno hlađenje,kum ga ja probo danas po blatu i kiši kaže da ide kao lud,nisam razmišljo još o zaštitama na šajbama i signalizaciji er se sve to dogodilo u tren oka tako da sam još pod dojmovima nisam planiro kupovati tek krajem sezone i to rusa Savo ti znaš ali eto došlo je ranije i nešta sasvim drugo

Aha. 110-tke su 6 cilindri.
Kak zvuči taj 5-tak?


To je u biti Same Panther 95, za to ga i nemam u mojoj bazi.

Eto ti link na prospekt, na stranici mojeg prijatelja Puddinga.
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Savo za rusa nevjerujem bar za sada ali nikad ne reci nikad,mjenjač je 12+3 iskreno sjeo sam u njega 2 puta i krenio na mjestu naprijed nazad kum je bio u šumi danas s njim ovo su slike kod njega u dvorištu
 
Z

zetor4718

Guest
nema ga danima kad onda samo ukori




evo nove pile

nemam iskustva sa ovim traktorima ali nebi trebao biti loš,koliko mi se čini to je uveženo u HR??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

Marka31

Guest
koliko mi se čini to je uveženo u HR??

šta to treba značiti da je uveženo u hr.
jel to nešto negativno ili. zar nisu svi uveženi nijedan se ne proizvodi kod nas
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
šta to treba značiti da je uveženo u hr.
jel to nešto negativno ili. zar nisu svi uveženi nijedan se ne proizvodi kod nas

misli uvezeno rabljeno u Hrvazsku
 
M

Marka31

Guest
ok. a dali je to nešto loše. čisto sumnjam. znam da npr. u njemačkoj ljudi vode više računa o traktorima ili vozlilima opčenito nego kod nas. sve vrste servisa ili popravke vrše uglavnom ovlašteni serviseri a kod nas ako ne sam onda onaj koji je najjeftiniji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh