• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
meni se čini da taj traktor zaslužuje neko veće vitlo :scratch
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
meni se čini da taj traktor zaslužuje neko veće vitlo :scratch

savo slažem se s tobom ali mi ne pada na pamet kupovati polovno vitlo kraj novog.Prije ću traktor vratiti gazdi jer ga još nisam platio mišljenja sam da je pre velik za šumu još se lomim što da napravim
 
Z

zetor4718

Guest
savo slažem se s tobom ali mi ne pada na pamet kupovati polovno vitlo kraj novog.Prije ću traktor vratiti gazdi jer ga još nisam platio mišljenja sam da je pre velik za šumu još se lomim što da napravim

neboj se neče traktor strgat vitlo,a traktor nije prevelik samo dok se navikneš ako se navikneš...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
neboj se neče traktor strgat vitlo,a traktor nije prevelik samo dok se navikneš ako se navikneš...

ma naviknut ću se ali ne bojim se da će traktor pokidati vitlo još uvijek razmišljam imam vremana 3-4 mj.će traktor biti kod mene pa ga mogu vratiti ako se pokaže prevelik
 
Z

zetor4718

Guest
ma naviknut ću se ali ne bojim se da će traktor pokidati vitlo još uvijek razmišljam imam vremana 3-4 mj.će traktor biti kod mene pa ga mogu vratiti ako se pokaže prevelik

universal 90ks radi sa takvim vitlom jedno 3-4 godine i ništa mu nije,a ja imam 4t vitlo i 65ks traktor pa nisam ništa pokidao samo nesmiješ biti proklet.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ljepe slike nemam komentara osim da se slažem sa savom, naviknut češ se osim sko se ne bojiš da ti računica ne ispadne kao kod zetora:rolfer: 40l na 5m:madmana:
ali pošto je to mrcina taj neče gledati previše u nebo da vidi jel sunce sasušilo pute nago samo volja za rad i to s najmanje još jednim radnikom da bi se takav traktor isplatio
mišljenja sam da ako ga misliš zadržati da bih trebao povečati godišnji učinak za najmanje 200-300m
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
u tom slučaju da, ali mislim da sad definitivno nečeš razmišljati jel bude išlo 5m na čezi van nego kažeš idem po drva i gotovo
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
vjeruj mi da mi je došo u najgore vrijeme pred sezonu nemam vremena da ga pretresem i zamjenim što nevalja
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
A neke stvari dođu u vrijeme kad se najmanje nadas da je meni takvo nesto doletilo i ja bih ga kupio ja trazim vec 5mj
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
trazim same,hurliman,deutz,landini,torpedo 7506 imt 577

ja sam htio uzeti rusa ili imt 577 ali ispade drugačije bilo je na njuškalu 577 zvao sam što je valjalo to je prodano vrlo brzo.Kakav sad traktor imaš?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
tko? mo te pitat dali ima kod tebe sto za prodat

pa ti kakav sad imaš traktor?Nema ništa pametno ako šta bude javim ti,prodajem ja imt 565 u top stanju ako imaš da je netko zainteresiran
 

Najnoviji postovi

Na vrh