• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
malo mi ja vitlanje skupo znam da su tu 2 stroja i 2 čovjeka ali ako cjena prolazi super
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
hahaha ja sam na svog ursusa danas zavario mufuve 1.5" pa nek mi sad grana strga ventil, čak ni gume nisam prepalio, ali samo na zadnje kotače, naprijed budu išli 5/4" i na čezu:finga:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
nije to tvoj patent, mufovi su davno izmišljeni:finga:,to imaju svi šumarijski traktori od davnih dana:finga:, ali za ideju imaš:partyman: i čevape ako dođeš 27 u gudovac:weedman:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nije to tvoj patent, mufovi su davno izmišljeni:finga:,to imaju svi šumarijski traktori od davnih dana:finga:, ali za ideju imaš:partyman: i čevape ako dođeš 27 u gudovac:weedman:

ma dolazim u Gudovac
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
kroz mjesec ili 2 kupujem vitlo, polovno, prvotnno mi pada krpan 4-5t nemijeravam dati cca 4-5 tkn jel imate kakav savijet, recimo daa znam podosta o tim stvarima ali čovijek ćitav život ući i umre glup
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Mislim da bi mogel za 6tisuča dobiti novo 4t.Možda i koja kuna manje,loša su vremena;)
A sad 5t ti je malo veliko za 335.Osim ak ne misliš kupit drugi traktor....
:partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Puki, pa kaj to s tebe govori :finga:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Be9aKF4o0hI&feature=related[/YT]
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
prvo moram kupiti vitlo da bih se ono otplatilo a onda pomoglo zaraditi i za jaći traktor
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puki, pa kaj to s tebe govori :finga:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Be9aKF4o0hI&feature=related[/YT]
joj , kaj si to napravil ... nakon ovaga nij ja nebum mirno spal , kam puki kraj mlade žene
:prayer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
meni sve ovo izgleda kao dobra šala, a ako si je čovijek tako napravio onda neka mu bude po volji
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Trebalo bi to čudo vidjet u akciji!Nekak mi se sve skup salobo čini... nema daske?
Odkud taj video?

Ovo vitlo naprijed mi je dalo inspiraciju...
:drinkers:

Kaj se vitla tiče vjeruj mi da je 5t previše!
4 več radi znjim kaj hoče a kamoli ovo:blackeye
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kroz mjesec ili 2 kupujem vitlo, polovno, prvotnno mi pada krpan 4-5t nemijeravam dati cca 4-5 tkn jel imate kakav savijet, recimo daa znam podosta o tim stvarima ali čovijek ćitav život ući i umre glup

kolega je kupio 5 t krpan u solidnom stanju za 5000 kn,ali bojim se da ti je za medu preveliko možda bolje 4t
 

Najnoviji postovi

Na vrh