• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
pas master i lapu-neće mi gov*o govnasto ućitati slike s kartice, vitlo je sretno stiglo i nisam mogao izdržati a da ga odmah ne zakačim na medeka i baš mu dobro stoji, a još sam sretniji što mi paše kardan od cijepača...
uglavnom slike čim ih ovo čudo moderne tehnologije uspije učitati
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
pas master i lapu-neće mi gov*o govnasto ućitati slike s kartice, vitlo je sretno stiglo i nisam mogao izdržati a da ga odmah ne zakačim na medeka i baš mu dobro stoji, a još sam sretniji što mi paše kardan od cijepača...
uglavnom slike čim ih ovo čudo moderne tehnologije uspije učitati

opet ja:D...kakav kardan imaš na cjepaču? veličina križa? jel sa spojkom (sklopkom) ili bez nje??
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
kardan-cijev oblika limun, bez lamela a sad ne znam točno za velićinu križa-nije nešto pretjerano veliko, mišljenja sam da s spojkom nema smisla jer bih onda stalno proklizavao, a i s metrima iscijepanima na trn-cijepač skužiš da to ne treba biti ništ posebno, kardan je malo jači od onoga za blic-favorit
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
kardan-cijev oblika limun, bez lamela a sad ne znam točno za velićinu križa-nije nešto pretjerano veliko, mišljenja sam da s spojkom nema smisla jer bih onda stalno proklizavao, a i s metrima iscijepanima na trn-cijepač skužiš da to ne treba biti ništ posebno, kardan je malo jači od onoga za blic-favorit

a kakva ti je to cjev oblika limuna molim te objasni nam to
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
imam i ja takav ali nisam znao da ima taj naziv
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
ma samo malo šale, ovo smeće mi još ne prepoznaje adapter za karticu pa od slika ništa dok se ovo smeče ne predomisli:madmana:, moram samo nadodati da sam napokon kompletan(vitlo, čeza, ram za kirijanje trupaca, cijepač trn, ms660+361), jučer sam sve što se kaći na traktor premazo sa tekućinom za odmašćivanje i skidanje farbe pa danas još jedan tretman s istim, nakon toga tekučina za skidanje hrđe ako je slučajno igdje ima a ako nema onda ipak samo zato što se ima dotične tekučine;) a nakon svega farbanje-ima da sve bude po njemačkom standardu anjc-a:supz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
pozdrav ljudi ja sam novi,prvi puta pisem neznam jel na pravo mjesto,gdje mogu kupiti lamelu za krpan vitlo 4t.ili komplet veliki zubcanik sa lamelom
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
pozdrav ljudi ja sam novi,prvi puta pisem neznam jel na pravo mjesto,gdje mogu kupiti lamelu za krpan vitlo 4t.ili komplet veliki zubcanik sa lamelom

imaš u Pleternici neznan kako se zove trgovina raspitat ću se pa ti javim
 

Najnoviji postovi

Na vrh