• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Sad se vidi jedna , ali loše .Okreni(prebaci) je na drugu stranu i slikaj .
Ali ako imaš u boljoj kvaliteti , ili samo slikaj bliže .
Ak ti se da , načelno znam kako izgleda ...možda mi je nešto promaklo.

ok sutra isto je s obadvije strane
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
a kako provlačiš sajlu kroz pomoćnu koturaču , moraš li da skidaš nešto ili može da prođe?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,022
a kako provlačiš sajlu kroz pomoćnu koturaču , moraš li da skidaš nešto ili može da prođe?

Skineš onaj bolcn (pocinčani, na drugoj slici) i zatakneš sajlu s desne strane (kad gledamo u vitlo) i osiguraš bolcnom od ispadanja sajle.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
thx hravač , nego kad koritis koluturu , jel prvo razvučeš sajelu pa onda zakvačiš sajelu za kolututu ili vučeš sajelu preko koloture ?
Ja bu napravil za krpana 4 ..on nema ove ušice za nju ..išla bude u kuku .

Savo ako nisi skontal , samo jedan strana ušice je zavarena na puškicu ...vidi se na prvoj slici ..pa se sajela samo zakvači za ušicu .

Ajd napravi dvije:weedman:
:partyman:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
isti krpan danas sa gazdom razgovaro,krpan je na sudu sa tim pro forest zato jer kopiraju sve
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
isti krpan danas sa gazdom razgovaro,krpan je na sudu sa tim pro forest zato jer kopiraju sve

Neznam baš:scratch
Takav tip vitla je izmišljen prije XX godina i sumnjam da ima još netko neki C
nad tom konstrukcijom.

Ta priča mi zvuči nekak na marketing!
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
nebi znao tako mi je samo gazda reko,za za uni znam da ga je puno zapadno trziste....
 

Ivek_sk

Član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
40
Duplak za šumu...

Pozdrav,

planiram kupiti traktor sa duplom vučom isključivo za šumu, eventualno bi za njega išao plug.

Bitno mi je da je stabila n i težak...

imate li kakve preporuke?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
a kaj bi ti kupil,ovdje ti bude večina predložila ruse tak da imaš i nekaj za šrafati
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
a kaj bi ti kupil,ovdje ti bude večina predložila ruse tak da imaš i nekaj za šrafati

onda mu ni imt 577/79 nije na odmet. Mora biti nekaj za sarafiti to niti ne treba spominjati8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh