• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

šumske dizalice i ostala pomogala koja koristite pri utovaru

Nikola Stepušin

Novi član
Tu od
23 Pro 2020
Poruka
2
Jel znate jel ovo valja i jel se isplati radit ?
 

Prilozi

  • Screenshot_20201223-014751_Gallery.jpg
    Screenshot_20201223-014751_Gallery.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 80
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zavisi za kaj trebaš, kakav traktor imaš i jel imaš mesta za korištenje tam gde trebaš.
Ja sam razmišljal o tome, prvenstveno za dizanje svinja kod kolinja (drva vozim izrezana na 30 cm, a na utovarnom mjestu nemam ni prostora za utovar time) i odustal sam. Imam gde obesiti flašencug pa sam se odlučil za kupnju. Meni super.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
ta ruka ne košta bog zna kaj, al kad ti kičma pati, dal bi milju za nju... 🤭
napravi si ju, neće se to pokvarit, a nekad će dobro doći!
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Niti nisam vidio ovu temu.
Svakako pomagalo ti je super, da se posao lakse zavrsi. Ja jos nisam vidio ovo ali mi je jako dobro. Mozda si i sam zložim...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,972
Nisam ja to slagao,ali mi se čini jako ok
Razmišljao sam o nečem sličnom,jedino mi je problem jer bi to montirao na frezu,a na njoj nemam hidraulike,ali imam jedno električno vitlo na konzoli pa bi neka,ko njega pokušao iskoristiti,da on preko poluge to podiže umjesto hidraulike
Nekako bi si ovo iskoristio 132.JPG
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
hidrauliku slozis na 12V, to je jos bolje ne mora feza da radi, samo mora imati alternator koji bi dopunjavao akumulatorsku bateriju
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,972
Ma mogu i pumpu na remen ispred na remenicu motora,ali sve me to puno dođe,a treba mi malo pa kemijam kako nešto složiti,a da ne dođe skupo,a da istu stvar mogu koristit na više mjesta

 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
od kamiona koji otvara hidraulicno zadnja vrata, imas sve i pumpu na 12V i upravljanje, mozda cak i cilindar da upases
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Kolko para, kad budemo vidjeli ugradnju i koliko izvoda treba imati razvodnik za to?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Waths it the dis?
Da probam pogoditi, hidraulična glava za rotaciju kliješta na dizalici za utovar drva.:rolleyes:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
370 evra kod rosija uzeto.
Pa za rotaciju ti treba jedna , za stisak kliješta još jedna komanda .

@brgud jes , of kors :hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh