• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠUMSKE PRIKOLICE

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Fino si ti to sredil. Čestitam :icon_super:

Možda nebi bilo zgorega dodatno zaštititi lampe sa mrežom, iako su i ovako prilično zaštićene.

Jesi li kupoval lampe, utikač i kabel posebno ili u paketu? Gdje i koliko novaca (ako se smije znati)?

Edit:
Koji je model lampi i kolika je dimenzija kutije za lampu?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Lampe i utikac uzeo u trgoagenciji a kabal u pevecu!!
Gume su da 22.5 prije su bile 20 s rajfom pa sam kod tasta uzeo ove njemu viska od kamiona lakse do guma doc i bolje felge!!
Vidim da je komentar da nije majstorski odradeno osim farbanja pa me interesira da kolega objasni koji dio??
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
a gle prikolica je složena "s brda s dola".
šasija je grbava,vanjska rama nije spojena i zavarena pod kutem od 45°,nego je samo naslonjeno pod 90°,o rudi da ni negovorim,nekažem da neće služit svrsi,ali kažem nije majstorski složena,svaka čast na farbanje!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega ako si pogledo slike i vidio sta sam napiso ja sam takvu ju kupio za sasiju znam da je spigana zato ju nisam diro nista jer trazim drugu sasiju!!
Slozio sam stice i stitnike do guma da ju mogu koristit dok ne nadem sasiju i da vidim dal ce mi ovak duzina odgovarat ili cu na novoj sasiji ju radit kracu ja se nadam da ce me idurat i moju voznju 5-6m ako je bivseg vlasnika durala na 8m onda ce valjda i mene jedno vrijeme!!
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Ja razmisljam ako si vec menjao tockove i jos sasiju da menjas pa to mu dodje kao da pravis novu. Jedino ako si ovu uzeo skoro besplatno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prikolica 200e
Felge i gume nista dao tast visak od kamiona
Zeljezo za stice i stitnike imo doma
Boja,signalizacija,rezne, brusne ploce nesto elektrodi nije me izaslo vise od 50e
Tak da mene prikolica trenutno ispada 250e tak da imam lufta jos uzet sasiju drugu jer za te pare nebi mogo nac ovakvu osovinu s felgama i gumama!!
Kad nadem drugu sasiju ova sasija ide na otpad i vracam si dio para nove sasije!!
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
615
Gotove škaree,danas isprobane i rade odlično...
303h10z.jpg

14lm0wi.jpg

2zzuqdj.jpg
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
615
Daa, uzeli smo sablone od jednih kamionskih pa smo dali izrezat...al sve smo sami radili
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
615
Pa nas je kostalo oko 500 kuna... al kad bi sve trebali platiti mislim da oko 1000 samo materijalni plus cilindar oko 600-700... vjerujem da bi se nakupilo dosta toga
 
Na vrh