• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠUMSKE PRIKOLICE

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,346
Nisi izracunao da jedan tocak nosi 70 posto ukupnog tereta u nekom uslovu, tad dolazi do s....
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Jel bi mogle gume od lade nive 16 cola nosit 3m drva?

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Na trecini je. Sad su 14 cola c oznaka al glavcine su u banani pa radim novo kao na velikoj prikolici

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Kad vec radis novo bolje pomeri osovinu jos pozadi. Kojim traktorom vuces tu prikolicu? Nije to neko opterecenje da ne moze osovina jos pozadi.
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Ma to ide na rusa al kopca se za veliku prikolicu tak da vucem 8 metara u komadu

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
U globalu mi se sviđa prikolica, ali globlin upotrebiti za oko rude!? Reži to proć i stavi pravo oko ili izrezano iz nekve pločevine jer bu ti nedaj Bože puklo pod teretom!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,346
Interesuje me kako se pokazala u radu i kako sad izgleda prikolica koju je izradio Tomislav1986, ako može koja fotka rude.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Šumarija Remetinec,jesam pogodio,na preuzimanju bili lugar I.J i tehničar A,sa njima moguće da je bio i tehničar T.Došli sa srebrnim Fiatom?Moja pretpostavka pošto piše da si iz Demerja.Čak možda i sa crvenom Vitarom.Možda i bijeli Audi karavan.Sad ovisi o autu...koji je bio u pogonu...
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Markony hmmm od kud ti to sve?
Aca opel kombinacija zekan i prikolica je stvarno vozna nema jačeg od tandema i balonki a kaj se tiče drvi ovo na prikolici je dobro za mene doma.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Prvo radim uslugu za HŠ tako da poznam puno ljudi po puno ispostava u HR,a drugo bratić mi dosta surađuje sa tom ekipom iz Remetinca,pa eto igrom slučaja ih poznam onako baš dobro. :(nod):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Dečki, najte se previše motati oko Remetinca, da vas ne zahvati...pa postanete javne osobe :(giggle):
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Neće,neće.Ako nas sve pozatvaraju neće imati tko raditi za "gospodu" u Remetincu.
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Markony uvijek oni nađu neku sirotinju koja radi.
Inače šumarija je skoro preko puta zatvora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh