• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sve o grahu

  • Temu pokrenuo Miodrag40
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Kakvi su komentari na moj grah? Valja, ne valja? Jel me treba zabrinjavati ovo na listu? Tretirati nečime?









 

JOSIPDOLAC

Član
Tu od
30 Srp 2014
Poruka
141
Evo i mog graha za osobne potrebe . Ja sadim na ovaj način , sada sam ga nagrnul.
 

Prilozi

  • PICT0502.jpg
    PICT0502.jpg
    81.9 KB · Pregleda: 175

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Grahovi su vam predivni. Puno obecavaju... jel ga berete suhog ili zelenog?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

Entuzijast

Aktivni član
Tu od
18 Sij 2014
Poruka
206
Evo moj grah za osobnu upotrebu dosadili mi korovi svake godine pa sad pokušavam nešto novo sa najlonom možda malo pomogne i protiv bolesti:(think):
Jednom zaštićen Dithanom.
 

Prilozi

  • Grah 02.06.15.jpg
    Grah 02.06.15.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 145
  • Grah1.jpg
    Grah1.jpg
    51.1 KB · Pregleda: 131
  • Grah2.jpg
    Grah2.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 131

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
čime se šprica grah protiv peronospore ?..preventivno
da li preparati koje koristimo u vinogradu za istu namjenu mogo zaštitit grah od bolesti ?
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Mogu(npr. ridomil-gold), samo ne znam ,peronospora u grahu .. možda je nešta drugo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dečki kakvi su prinosi kod vas u suhom ratarenju,ima li ko kakva iskustva sa navodnjavanjem,problemi sa plasmanom i nakraju prosječna cijena(jbg,znam za zakon ponude i potražnje):(:
Čime ga berete,ručno ili strojno?
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Evo mog, graha koliko vidim sporo se razvija a i ima ožiljke od sunca , oslobodit ču ga trave ovaj vikend mehanički a što predlažete koji špric da pustim prije ili poslje toga .... sad me zanima na ovim slikama da nije kakva bolest ako može kakava informacija ?
 

Prilozi

  • IMG_6971.jpg
    IMG_6971.jpg
    82.8 KB · Pregleda: 97
  • IMG_6973.jpg
    IMG_6973.jpg
    82.1 KB · Pregleda: 116
  • IMG_6974.jpg
    IMG_6974.jpg
    82.1 KB · Pregleda: 108
  • IMG_6966.jpg
    IMG_6966.jpg
    82.2 KB · Pregleda: 101

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
S cime pospricati grah za preventivu protiv plamenjace?
Eko uzgoj
Sta mislite o sumporu?
Ili ima nesto bolje?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
@ CAPO ZG, obzirom da smo gotovo isto područje, ovo ti je posljedica kišurine...
možeš birat kaj će se iz tog izleć, od peronospore do hrđe, sve ćemo imati ove godine...
probaj ga bar dvaput zaštiti sa sredstvima koja pokrivaju cijeli spektar bolešćina...i nadaj se najboljemu...
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
@ CAPO ZG, obzirom da smo gotovo isto područje, ovo ti je posljedica kišurine...
možeš birat kaj će se iz tog izleć, od peronospore do hrđe, sve ćemo imati ove godine...
probaj ga bar dvaput zaštiti sa sredstvima koja pokrivaju cijeli spektar bolešćina...i nadaj se najboljemu...

I mislio sam si da ce biti takav odgovor uf a sta sad idemo odraditi zastite i nadati se najboljemu ! Tnx Darijus
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Grah krasno izgleda,pogotovo u kombinaciji s ovakvom bojom zemlje,ali bit će problem ako ne dobije vode uskoro,neće nalijati ove komušine,a i od ovih cvjetova neće biti ništa... Sad je najkritičnije...
 

Najnoviji postovi

Na vrh