• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Koliko se smije graška davati u postotcima ? Do sad sam jedino njega onako od prilike umiješavo.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,658
Prolistaj temu unatrag, pokojni kolega @mikula je sve navel u detalje koliko za koji uzrast se maksimalno daje. Mislim da je post iz 2019, kad sam se interesiral za grašak
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Daljni susjed je stolar, kada mu se nakupi piljevine u većim količinama skoknem do njega i dopeljam si u prikolici. Uvijek mi prije javi kad ima spremno, a ako kojim slučajem nema onda imam kao alternativu slamu.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,658
Jesi kad štrajil s hrastovom piljevinom? Budu lijepi šari pajceki :), povuku tanin iz hrastovine na komu
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kopanjica iz koje jede je cca 60 cm. Možda pomore za procjenu.

@Deda Marek,
nisam očekival takvu preciznost. Na 5 kgl bi bilo više nego dobro. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh