• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
To sa poklopcem od peći je najjeftinije ali može biti jako opasno pogotovo ako stoji na betonskoj podlozi. To sam sebi stavio prije četiri godine kada je veterinar određivao kategorije i skoro sam se polomio jer se emajl pokliznuo po betonu. Obavezno treba nečim učvrstiti za podlogu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
To sa poklopcem od peći je najjeftinije ali može biti jako opasno pogotovo ako stoji na betonskoj podlozi. To sam sebi stavio prije četiri godine kada je veterinar određivao kategorije i skoro sam se polomio jer se emajl pokliznuo po betonu. Obavezno treba nečim učvrstiti za podlogu.
Staviš komad gume ispod da se ne kliže.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,652
Bil sam oprezan, jer se ne sjećam točno (ne pratim baš pozorno MSM vijesti)... ;)

Slijedeća je zabrana držanja peradi, pa onda stoka krupnog zuba...
Točno je ono kaj je Sinčić rekel, a i mnogi drugi, da ne idemo u politiku.
Eto, nije trebalo dugo čekati:
Screenshot_20231116-083336_YouTube.jpg
Koliko god se trudili postići uvjete za kategoriju ovu ili onu, sve je to obično iscrpljivanje i mazanje očiju.
"Struka" bude uvijek u korak s politikom, na štetu svih nas malih.
Pitam se, za koga se to Slavoniju prazni?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Slavonija je puna pijeska koja vrijedi puno para....toliko da je zemlja u svrhu poliprivrede bezvrijedna .Jer je kap u moru ukupnih obradivih hektara.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Kog su zmije klale i guštera se boji.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Like
Reactions: ZJ

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Vidjeti će mo hoće li Ukrajinca napadati ptičja gripa kada sagradi extra veliku farmu pilića na Baniji.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Pozdrav kolege.
Zanima me dali prema slikama možete odprilike reci kad bi se ova krmaca trebala prasiti
 

Prilozi

  • 20240424_091928.jpg
    20240424_091928.jpg
    43.8 KB · Pregleda: 19
  • 20240423_094720.jpg
    20240423_094720.jpg
    57.1 KB · Pregleda: 19

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Probaj je jel joj ide mlijeko. Ako ide, onda ce se prasiti taj dan ili sljedeci. Svaki drugi odgovor bi bio u stilu da glumim vidovitog Milana. Hahaha
 
Na vrh