• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

S

seljaček

Guest
Re: svinjogojstvo

uh dugo mirujemo na ovom postu evo prilike da ga oživim ja sam sa svojim krmačama u bjelom štrajku 4kom mi je oprasilo 55komada sad bu fešta po cjele noći ako bogda budu sve odhranile a cijena bu 18 kn
 
S

seljaček

Guest
Re: svinjogojstvo

Naravno za dve kile niste valjda mislili za kilu htio sam reči PU.....
 
B

branko

Guest
Re: svinjogojstvo

seljaček kaže:
Naravno za dve kile niste valjda mislili za kilu htio sam reči PU.....

tak je i danas v koprivnici bila cijena , nekaj malo se prodalo po 10 kn, nekaj po 9 a jedno 40 komada je otislo natrag doma, a najbezobrazniji potez je bil kad je tip covjeku za cca 130 kg pajceka daval 6,5 kuna sva sreca da covjek nije imal pajser ili vile pri ruci mislim da bi mlatnul idi... onak z gustom.
 

Jakob

Novi član
Tu od
21 Sij 2008
Poruka
16
Re: svinjogojstvo

ja sam rije imao dosta problema sa premiksima sad koristim austrijsku LIKRA! nemam jednog jedinog problema čitam gore za šaumana koristio sam skoro istu kombinaciju alirecite vi što hocete likra je bolja! usoredio sa sastav i do 30% je jaća tovni premiks 3% ima 8 lizina i 2 metionina a kosta vreca 30 kila 219 kuna i još mi je dovezli.

kod odbica koristim njihov F10 nem apada,proljeva miriši sve u 16 jedu ko blesavi! ne treba nista dodatavati cak je neki drek iprotiv toksina nutri! prie sam dodavao sanocid za bakterije ovdje je vec nutri!
 

Jakob

Novi član
Tu od
21 Sij 2008
Poruka
16
Re: svinjogojstvo

sano mi se zamerio manje placam a vise imam, ne bi znao za likru da me nisu neki decki iz ludbrega uputili...a narucujem cca 5-8 vreca tjedno i to mi dopelaju.
 

Jakob

Novi član
Tu od
21 Sij 2008
Poruka
16
Re: svinjogojstvo

Nema likre u trgovinama samo rade ponaosob! dobio sam informaciju od Ivančića!

zastupnik je neka firma iz varaždina! morao bi provjeriti na vrecama kaj pise!
 
B

branko

Guest
Re: svinjogojstvo

Jakob kaže:
Nema likre u trgovinama samo rade ponaosob! dobio sam infromaciju od Ivančića!e!

ok, hvala, kad sam ja bil zadnji put kod njega onda je bil na sanoju,
 
D

dalibor

Guest
Re: NOVE FARME/OPREMA I NAČIN GRADNJE

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

evo nekih fotki iz moje farme
 
B

bduda

Guest
Re: NOVE FARME/OPREMA I NAČIN GRADNJE

Na drugoj sliki se vidi hranilica za prasce? Dali je to domaći rad? Ak možeš detaljnije poslikaj i pošalji slike!
 
D

dalibor

Guest
Re: svinjogojstvo

Hranilice su od Verbe. Slike saljem kasnije.
 

Jakob

Novi član
Tu od
21 Sij 2008
Poruka
16
Re: NOVE FARME/OPREMA I NAČIN GRADNJE

evo nekih fotki iz moje farme[/quote]

jbt-e krasni su ti odojci! koliko su tu stari?
 
D

dalibor

Guest
Re: NOVE FARME/OPREMA I NAČIN GRADNJE

jbt-e krasni su ti odojci! koliko su tu stari?[/quote]

To sam slikao prošle godine u 10-om mjesecu tak da se ne sjećam koliko su bili stari :(
 
D

dalibor

Guest
Re: NOVE FARME/OPREMA I NAČIN GRADNJE

bduda kaže:
Na drugoj sliki se vidi hranilica za prasce? Dali je to domaći rad? Ak možeš detaljnije poslikaj i pošalji slike!






Sorry nisam danas uspio poslikati :oops: ali obećajem za koji dan.
 
B

bduda

Guest
Re: NOVE FARME/OPREMA I NAČIN GRADNJE

Sorry nisam danas uspio poslikati :oops: ali obećajem za koji dan.[/quote]


Ok kad stigneš
 
Na vrh