• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Meni najbolje napreduju križanci landrasa i pietrena. Sjeme možeš naručivati u Varaždinu, Križevcima, Sisku. Možda ti je najbolje vidjeti da li koji varaždinski autobus ide kroz Karlovac jer ti oni šalju autobusom.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Imas u CRSH Krizevci, mislim da je na forumu netko spomenuo da se i iz Varazdina moze naručiti, al neznam od koga.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Fala dečki do sad sam išao po sjeme i jednokratni kateter u vet. stanicu u Ozalj .
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Mislim da se proizvodi u Njemačkoj a zastupstvo za HR imaju u Rijeci, koliko sam imao prilike čitati ima ovdje nekoliko članova koji koriste njihove premikse, samo se treba strpiti da se pojave :icon_mrgreen:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Svi su ti premiksi otprilike isti, samo je stvar u reklami. Nitko nema nešto revolucionarno što drugi ne koriste, uglavnom soja, vitamini, minerali nešto sintetskih aminokiselina i do 100 žitarice.
 

svinjar

Novi član
Tu od
23 Lis 2014
Poruka
13
lijep pozz dali je kod o forumaša kupovao nazimice duroka ili mađarske bijele svinje u mađarskoj?????
 

hrvojetovarovic

Novi član
Tu od
19 Lis 2013
Poruka
19
Da,sta vas zanima u vezi sa mađ.,svinje ili prevoz preko grane?sto se tice ovog drugog dobijes na farmi potvrdu a ako privatno onda vlasnik izvadi kod vet. i dovezes u autoprikolici bez problema
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Ima tu jedan član na forumu, a oglašava se i na njuškalu, prodaje sve vrste nazimica. I malo prodike, ako će mo mi ići u Madžarsku kupovati repromaterijal ili odojke, kako onda očekivati da svoje prodamo ovdije?
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Bravo, did Ivo! Svi se bunimo protiv uvoza, a sami uvozimo!!
Od kunića do krave....
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Ima tu jedan član na forumu, a oglašava se i na njuškalu, prodaje sve vrste nazimica. I malo prodike, ako će mo mi ići u Madžarsku kupovati repromaterijal ili odojke, kako onda očekivati da svoje prodamo ovdije?

Dide Ivo-U pravu si ti i ja sam tako govorio a pametni su mazali i bogatili se. Hoću reći dok si ti i slični tebi prodavao prasce prošlih Božićnih blagdana po 20 kn/kg ja sam u Mađarskoj kupio još bolje po 15kn/kg,a šta ćemo sa "domoljubima"(kupujmo Hrvatsko) koji mjesečno uvoze na desetke šlepera smrznutog smeća iz nekih država?Ovaj kolega (Hrvojetovarović) koji se je ponudio da pomogne pri kupnji u Mađarskoj sigurno ne bi narušio Hrvatsko svinjogojstvo dovozom nekoliko prasadi.I samo da ti kažem kad sam ja kupovao nerasta izgleda baš taj "sa NJuškala" oglašava da ima nerastove čistokrvne bilo mu je malo 3000 kn pa mi je tražio još 200 za dostavu. Mislim ono "kupujmo Hrvatsko"Zato prijatelju kupujmo gdje nam se svidi i gdje je jeftinije!:drink:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Tako je :(y): Idemo van po traktore i kombajne pa zašto nebi i po gice. Svejedno smo u ku...u pa zašto nebi još više. :fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh