• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Ja sam samo šljaker i zapravo niti neznam tko je vlasnik (u vlasništvu zajednice tj. community owned)
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Znam da si radnik citao sam prijasnje postove..ali scejedno je lijepo sto malo osvjezavas temu..ja inace radim na maticnim jatima kokosi,,odnosno roditelji brojlerima..

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Prascima starima 3,5 mj sam dao prašak za čiščenje od glisti i parazita 3.9.2016. Kada trebam dati ponovo budući da su imali gliste?
Hvala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,794
Branko, a zakaj su prasicama prikurtani repovi?
 
Tu od
20 Sij 2016
Poruka
76
a97884191f0e8b64c0ed510cab2a278a.jpg

Ljudi jel zna netko sta bi to bilo?? Bile su manje mislio proci ce, no sad su jos vece.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja tako kupio prase i vrati ga samo on je to imao na vratu navdono lojne žlijezde izrasline neke.
 
Tu od
20 Sij 2016
Poruka
76
Ja sam razgovarao sa prijateljem on kaze da kako se udara onda se na tom mjestu pojave te izrasline

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dok on stignu puknuti ,gicko bude već pravi komad slanine i mesa u banjici
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Da li mi netko može napisati broj tvrtke koja proizvodi ušne markice za svinje. Uzimao sam prije 6 godina, ali mislim da ta tvrtka više ne egzistira.
Hvala.
 
Tu od
20 Sij 2016
Poruka
76
ak to vidi zaštitari životinja , hm..
Ne kako je ja udaram, vec kad se ona sama udari, nisam lud da tucem zivotinje od kojih ostvarujem profit. No nevjerujem u to, kako bi se ona bas u tome mjestu mogla udariti...

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Imam problem s krmačom, pa ako tko ima slično iskustvo?!

Dakle krmača je bila bređa pred prašenje par dana(oprasila se ovu noć), I iz čistog mira je prestala jesti, kakvu god smjesu dam ili kaj god napravim ne jede i samo leži na trbuhu, probal sam s jajima, i kokoš sam joj bacil ali ne jede vec par dana. počela je mršavit i ovu noć je oprasila 14 odojaka, tri mrtva i 11 živih ali su mršavi ovi koji su živi... Odojke sam metnul kod drugih dvije krmače koje imaju odojke jer ova ima skroz slabo mlijeka...

Kaj da radim, bil sam i veterinara zval i daval sam joj sustrepen i vitamine AD3E I i niš nije pomoglo, kaj da radim?
 

Najnoviji postovi

Na vrh