• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Da ne bi možda ja pokrivao to kaj on hrani svinje ?
Bolje da to pokriješ nego da milijuni "nestanu" iz hepa i sjednu na račun nekom penziću,slučajno tati nekog tamo visokopozicioniranog direktora/menađera/stranačkog kolege pa nikome ništa..
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,547
Suluda namjera našeg ministarsva koje nije doraslo situaciji i nije točno da imaju naredbu pogubiti tolik broj svinja nego da trebaju stavit ASK pod kontrolu a ne ču dati naredbu da se riješi problem divljih svinja koje su najvjerovatniji prijenosnici
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
....još 50-ak tisuća je pisalo
Bil sam oprezan, jer se ne sjećam točno (ne pratim baš pozorno MSM vijesti)... ;)

Slijedeća je zabrana držanja peradi, pa onda stoka krupnog zuba...
Točno je ono kaj je Sinčić rekel, a i mnogi drugi, da ne idemo u politiku.
 
Posljednje uređivanje:

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Zanima me kako je to sa držanjem stoke u drugim državama Europe. Postoji li kod njih pojam mali poljoprivrednik.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Bojim se da po toj cijeni bez obzira na domači uzgoj večina Hrvata bude jela nezdravu hranu kupljenu u trgovačkim centrima.
Rijetki si mogu to priuštiti.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
Osobno bih radije i pola domaće svinje ,po toj cijeni nego jeftinije i po mojem mišljenju nekvalitetnije.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Volim
Reactions: ZJ

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Kako da ja nekome kome prodajem desetak godina svinje kažem tu cijenu a očekujem da mi i idućih godina kupuje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
I ja, ali po toj računici ispada da za prosječnog pajceka treba platiti prosječnu mjesečnu plaču?
Bojim se da si na taj način sami jamu kopamo za naredne godine koje dolaze.
 

Najnoviji postovi

Na vrh