• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Koji ce ti klinac vucena tanjuraca. Kupi si nosenu i radis sve ko covjek. Vuceni strojevi su nuzno zlo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

iksi

Guest
ja bih pokuso da radim bez oranja posle psenice a i da spremam sa njom za kukuruz u pitanju je novi tip 560
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Cisto sumnjam,nezaboravi da su kod nas brda,a zemlja smonica
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

iksi

Guest
da ali posle oranja sam mislio sa tanjiram

dok nekupim veci traktor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
OLT Sava 20 i IMT 533..... na koju rupu na tanjurači kačiti toplink? svi ga kače na gornju, koja je veča, a nitko na donju koja je taman? Na koju rupu kačite tanjuraču i zašto baš na tu rupu?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Večina kvači na gornju (veću) rupu samo iz razloga što se top-link mora manje raspuštati da bi se tanjurača zakvačila. I ja sam jedan od njih.:D:
 

vuki6

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
22
pozdrav, nov sam na forumu,dugo pratim al sad sam se i registrirao a na to me natjerala moja nova(stara) tanjuračaI
Ima dvije pločice, lemind leskovac je jedna a do nje IMT..e pa čija je to sad tanjurača,inače 20diskova??
Ako netko zna bio bi zahvalan...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Mozda bi tko I znao kad bi stavio koju sliku?ovako moze bit I plocica od regenta a sa tim nema veze.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
vuki6@ to je Lemind pravio tanjurače za IMT, a to su tanjurače s drvenim ležajevima, i teže su za vući od OLT koji imaju metalne ležajeve.
 

vuki6

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
22
Hvala puno,,kolko meni trebaju ja bi ih na leđima odvuko,kupio sam ih pa onda išao gledat čije su i kakve su,kolko para tolko muzike,,trenutno je sva u komadima a drvenih ležajeva puna garaža:(emo):

još neznam kako stavit sliku:^):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
pa sliku ako stavljas preko kompjutera a to znaci da ti je slika na njemu onda ides dole pise ti ubaci privitke....

a ako imas link sa interneta onda ides na umetni sliku,malo potrazi ja mislim da ces se snaci...
 

vuki6

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
22
eto je...valjda
 

Prilozi

  • 2014-01-06 13.20.17.jpg
    2014-01-06 13.20.17.jpg
    39.8 KB · Pregleda: 363
  • 2014-01-05 10.51.17.jpg
    2014-01-05 10.51.17.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 532
Posljednje uređivanje:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
to su dosta dobre tanjurače, ima jedna kod susjeda, čak ako nije i 26 diskova. veća je od oltove 24 s pravokutnim cijevima, a bome i teža. ali je vrhunska.
 

vuki6

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
22
Ima na 21.stranici slika tanjurače,ta je ista kao i ova moja pa me zanima zašto su na prvim baterijama vanjski tanjuri nazubljeni a ostalih osam valoviti? Tako je i kod mene,jel to u orginalu tako išlo ili kaj?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo mojih leskovacke 24diska uredene prije tocno jednu godinu i odradile od uredenja 10rali ilovace,najesen oprane nauljene i pokrite ceradom.

free photo hosting

photo storage

pic upload

Tanjure možeš stavit kako hoćeš ili nazubljene nazad a glatke na pred ili sve nazubljene ovaj je original na leskovackima 24 diska.
Ja sam ih u saraf rastavil i ofarbal i povaril i stvarno su super i idu u zemlju super al su teze za vuc od oltovih.
Imaju manu na dva mjesta hoće puknut,to povaris pojacas i nema brige.
 

vuki6

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
22
Radovi napreduju...
 

Prilozi

  • 2014-01-08 15.33.20.jpg
    2014-01-08 15.33.20.jpg
    72.2 KB · Pregleda: 428

Najnoviji postovi

Na vrh