• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

Č

Čugi

Guest
Re: Tanjuraèa...

Evo da ti pomognem. ;)[attachment=0:3g01vsw8]princip rada sa V tanjiračom.jpg[/attachment:3g01vsw8]
 
M

mladen

Guest
Re: Tanjuraèa...

tanjiraca je boli glava imam je i ja istu taku . samo so je ja uvjek vuceem jer je teska za dizat kad je rasklopljena i posto vuce u ljevu stranu kada je nosis pa mi je uvjek motala desnu potegu na rusu 920. a sojiste nikad ne orem odkad imam nju i to samo jedan prohod sa vrecama na postolju i po gasu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Tanjuraèa...

Lijepe mašine, mada mi se ona plava više sviđa nego ova crvena!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Re: Tanjuraèa...

Mladene, ja ju koristim već dvije godine i nigdje mi ne vuče, jedino što naravno ne možeš skrenut oštro u desno kada je spuštena jer bi polomio nešto...
 
R

Rajtek

Guest
Re: Tanjuraèa...

Zjocko, a koji je razmak između diskova??? :scratch
 
M

mladen

Guest
Re: Tanjuraèa...

Sto se tice skretanja kada se vuce pdrazumjeva se da se vuce u ljevu stranu. al kad sam je tek kupio i ja sam je nosio i tanjiro podrazumjeva se da sam je na uvratinama dizo. samo po meni je bolje je vuc jer je lakse traktoru a i bolje ide u zernlju
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Re: Tanjuraèa...

Rajtek, neznam napamet točno, izmjerit ću sutra ujutro pa ti kažem. U svakom slučaju nije preveliki razmak kao što se i vidi sa slike i stvar zbilja fino radi.
 
M

mladen

Guest
Re: Tanjuraèa...

dobra stvar samo neznam kaka je ono ruda iza nje dal jos nesto vuce :lol: :shock:
 
K

KRESO

Guest
Re: Tanjuraèa...

kolika bi bila tanjurača optimalna za moj imt 575 imam 28 diskova ali mi se čini da mi je malo :scratch
 
M

mladen

Guest
Re: Tanjuraèa...

KRESO kaže:
kolika bi bila tanjurača optimalna za moj imt 575 imam 28 diskova ali mi se čini da mi je malo :scratch
jedan moj prijatelj ima 575 i davo sam mu moju sip 36 tnjira i vuce je preklopljenu bez problema dok nebi bilo pozeljno da je nosis i da je svaki puta dizes na uvratinama
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Tanjuraèa...

KRESO kaže:
kolika bi bila tanjurača optimalna za moj imt 575 imam 28 diskova ali mi se čini da mi je malo :scratch


El imaš gde na forumu slike od tog imt 575?

Ja sa svojim 565 vučem oltove 24 diska i nekak mi se čini da mu je dosta.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Re: Tanjuraèa...

Rajtek, razmak između diskova na Soily 305/460 je 17 cm.
 
K

KRESO

Guest
Re: Tanjuraèa...

ŠANANA IMT 565 kaže:
El imaš gde na forumu slike od tog imt 575?


imaš ovdje ali se baš nevidi dobro ore duhan
Obrisan neispravan link.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Re: Tanjuraèa...

Zjocko jel imas ti koju sliku tih tvojih tanjiraca kad su u vucnom polozaju?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Re: Tanjuraèa...

Ranko, nemam, no probao sam raditi i na taj način, no samo na većim parcelama. Stvar radi odlično i dosta brzo pošto možeš konstantno raditi, bez zaustavljanja. Super stvar u svakom slučaju...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Tanjuraèa...

Neki dan sam kupio tanjurače Ferocoop 3,2

DSC07266.jpg

DSC07267.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: Tanjuraèa...

Svaka čast :supz:
koliko si ju platio koliko je diskova?
 

Najnoviji postovi

Na vrh