• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehnički pregled - signalni trokut

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Nisi razmel bit. Mogu oni donesti zakon, kažnjavati...opet mnogi ne budu nosili prsluk...i ja među njima... To je promašen zakon.
Obavezati proizvođače odjeće da ugrade reflektirajuće elemente u odjeću je pravi korak npr. I tak mnogu drugi primjeri...
Zato sam i rekel ovo:
Problemi se ne rješavaju, već se samo "zakonom" pokušava smanjiti njihov utjecaj, umjesto da se isti riješe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Možeš me i takvim smatrati. Ja sam ti onaj kojemu je Čovjek, pojedinac (sa svojom obitelji) ispred nečijeg interesa, za vladavinu pravdom i istinom, a ne silom i interesima...
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
65
Pitanje vezano za registraciju traktora.
Da li je moguće registrirati odjavljen traktor (registracija bi bila dana na čuvanje 6 mjeseci kako ide po proceduri) za vrijeme općinskih registracija kad lokalni tehnički centar dolazi u općinu pa se masovno registriraju svi traktori iz okolice ili je potrebno ići u tehnički centar?
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,280
Moguće je na seoskom tehničkom. Ja sam registriral 20 godina odjavljen traktor. Papiri od bivšeg vlasnika,ugovor i riješeno. Nova prometna,tablica i gas
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
65
Pločice se čuvaju 90 dana, ne 6 mjeseci.
Da, moja pogreška. 90 dana je.
Bio na tehničkom radio odjavu i pitam za seoski pregled i veli mi ženska u Zagrebu da traktor mora na pregled u tehnički centar, ili sa probnim tablicama ili sa šlep službom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh