• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Ja sam gledao za 8tona i jeftinija je Pronar. Drži ih Poljonova, Agrocentar Blaževac i AgroPmd. Nekad ih je i Jurval držao.
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
Kolega iz sela ima dvije malo vece (zdk1800) , super su prikolice. Na papiru im je nosivost 13t, ali bez problema natovari 16-17 tona. Jednom je kaze cak 19 stavio. A gledo sam i ja te pronar i one su stvarno lijepe. Zavrsna obrada im je na razini farmtech,a vjerujem da ni kvaliteta nije losa. Mada su i sa cijenom otprilike jednake farmtechu. Tu gdje sam gledao bile su neke akcije i takva kao ova farmtech je bila 11 tisuca+ pdv.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,454
Jucer sam bas gledao zdk1800 od kolege, kaze 18 tona psenice ide bez problema. U ovu racunam 13.5-14 da bi islo.
Vece mi ne odgovaraju nikako jer vecinom imaju stranice iz dva dijela pa nebi mogao grozđe vozit u njoj.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
Ma kaj bi se izbacila guma,....
Mi na Pronar prikolici imamo balonke gume 11-15.3, i to čim potjeraš preko 25 km/h skakuće prikolca

Ja imam na tehnostroj 11.5/80-15,3 i ne skakuče ništa. Mirna kao bubica.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zato kaj nejdeš brže od 25 kmh, dok ju potjeram sa Sameom 40 kmh onda skakuće :)

Kaj se tiće Pronar prikolica, ta prikolica je jednaka po svemu ka Tehnostroj prikolici, nema razlike u kvaliteti ako se mene pita, dalje je sve stvar ukusa.
Ako kupimo još jedan traktor oko 100 ks, uzet ćemo i tandemku 7t, naravno Pronar.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,454
Nemam nekog ukusa kad za 15000€ jedini nude 16m3 prikolicu [emoji1]

Za 100 ks barem neku vagonku, kolika je ova sad sto imate?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Šanana, razlika je u stranicama i završnoj obradi.
Obzirom na cijenu rada i Poljskoj (u usporedbi sa Slovenijom), proizvodi su im preskupi, tak da moj glas ide Tehnostroju.

NH, ne razmišljaš o kamionki kiperici?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,454
Tehnostroj koristi Austrijske/Njemacke stranice?

Jednu vec koristim, ovo sto se nudi vecinom su ili isluzene rage, a sto valja da nema duple gume, da ima trostrani kip su vec cijenom blizu ove. Naravno keš novac vecina trazi sto mi ne odgovara.

Jedna zgodna, cijena jaka, a kao i vecina ima stranice iz dva dijela zbog cega mi iz gore navedenog razloga odma otpada.

http://www.njuskalo.hr/kamionske-prikolice/kamionska-prikolica-schmitz-oglas-23659023
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Po meni između Tehnostroj i Pronar treba birat onu koja je jeftinija.. Po onom što sam vidio i čuo obje su odlične. Ja bi se odlučio za Pronar jer mi model od 8t bolje paše i jače izgleda, a i teža je nešto.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
NH, da. Imaju kutijaste stranice, (mislim) austrijske prizvodnje, iste kakve koristi Fliegl.
Vjerujem da je Tehnostojka napravljena od boljeg materijala od ovih poljskih.
No, svaka roba ima svojega kupca.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Da, takodjer treba provjeriti kakve su Fliegl sa cijenom, mozda i Bratner iako su vjerovatno skuplje.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
svi nesto gledate, pa ajd da se i ja pohvalim... i ja gledam. decki, da samo znate kakvu moja susjeda ima prikolicu! u nju 18 ide bez pardona!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nezaboravite i na Oechler prikolice, po meni također jedan vrhunski proizvođač.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
, jednostavno guma nije namjenjena za brzine preko 25 kmh, sve lijepo piše.
Guma bi još i izdržala,nego ležaji ne bi bili baš oduševljeni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh