• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Tehnostroj prikolice

fikuss kaže:
Slafko, nemoj se ljutiti, znam da ti je to konkurencija - također turske prikolice.

Što se tiče informacije o iso 9001, to su mi rekli u Pleternici, a ja sam i sam provjerio na stranicama proizvođača.

Daleko od toga da se ljutim, baš suprotno - pozdravljam konkurenciju, bila ona dobra ili loša. Neću uspoređivati kvalitetu tih dviju prikolica, to nek učine krajnji kupci...

ISO 9001 ti ne može imati niti jedan proizvod. To je samo "finta" kojom se koriste trgovci i proizvođači da bi navukli kupce jer ta informacija marketinški dobro zvuči i čovjeku uđe u uho čim mu se spomene... stvorena je slika da ISO 9001 označava kvalitetu nekog proizvoda ili usluge. Oni koji malo bolje poznaju ISO standarde znaju da ISO certifikat može dobiti samo tvrtka (bilo da je uslužnog ili proizvodnog tipa), ali niti to nije jamstvo da je proizvod tvrtke kvalitetan. ISO 9001 nema veze sa kvalitetom proizvoda!

Ali ovo nije tema ove grupe pa nebih htio dalje govoriti o ISO standardima. Unaprijed se ispričavam adminima što sam skrenuo s teme...
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Re: Tehnostroj prikolice

Samo ti nama objasni, stvarno, i sam bi nasjeo, lijepo zvuči a ništa ne znači po pitanju kvalitete.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

Forumaši hvala za javljanje onima koji su se javili i s svojim komentarima dali neke pomoći oko kupovine prikolice jer u stvari i svrha ovog foruma je da si pomažemo savjetima.
Na sajmu u Gudovcu smo kupili Tehnostroj DP 800 i malo smo u silaži s njom radili i zadovoljni smo s njom
Platili smo je 82500 kn i to je na sajmu bila najpovoljnija cijena od iste vrste prikolice.
Gledali smo i ostale proizvođače ali možda sam u krivu ako kažem da smo kupili od te klase i nosivosti osam tona najbolju prikolicu. Bar je to nama tako izgledalo.
Prokomentarišite ovo. :!:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Tehnostroj prikolice

fikuss kaže:
Pogledaj si prikolice u Pleternici. Imaju 10 tonke po 72.000 Kuna. Vidio sam ih na sajmu u Gudovcu. Prikolice izgledaju odlično (imaju čak iso 9001). Kod njih sam ja kupio loznicinu prikolicu s povišenim stranicama. Pogledaj na njihovim stranicama.

Ovo je njihova web adresa http://www.traktori.hoola.hr

neki dan na sajmu smo promatrali tu prikolicu, ni blizu odličnoga

@ ero
čestitam, 8)
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Tehnostroj prikolice

@ Ero: naravno da nisi pogriješio...dobio si sigurno jednu od najboljih prikolica za jedno dulje vrijeme... Čestitam!
 
M

mali seljak

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

kupio bih novu tehnostroj prikolicu 5 ili 6 tona ja sam iz brodsko posavske županije pa me zanima gdije bih je našao što jeftinije zagreb bjelovar osijek nešto što nije jako daleko
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: Tehnostroj prikolice

Ero kaže:
Forumaši hvala za javljanje onima koji su se javili i s svojim komentarima dali neke pomoći oko kupovine prikolice jer u stvari i svrha ovog foruma je da si pomažemo savjetima.
Na sajmu u Gudovcu smo kupili Tehnostroj DP 800 i malo smo u silaži s njom radili i zadovoljni smo s njom
Platili smo je 82500 kn i to je na sajmu bila najpovoljnija cijena od iste vrste prikolice.
Gledali smo i ostale proizvođače ali možda sam u krivu ako kažem da smo kupili od te klase i nosivosti osam tona najbolju prikolicu. Bar je to nama tako izgledalo.
Prokomentarišite ovo. :!:

Ero pozdrav! Čestitam na kupnji! Extra stroj! Daj deni malo slika od prikolice!
el si to zel u agronomu?! :D
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

Budem ovih dana probao poslati slika neki dan smo dobili ADSL pa sada mislim da to neće biti problem.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: Tehnostroj prikolice

ajde Ero...čekamo slike prikolice...!!!

daj da i mi to vidimo...!nemoj se sramiti! :lol:
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

Bit će ovih dan sličica malo sam nesnalažljiv s ovom tehnologijom
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: Tehnostroj prikolice

sori ako te gnjavim...! :oops:

savladaj ti to...moraš radi foruma!heh!
 
M

MOCO

Guest
Zna li tko koja je razlika između zračnih i hidrauličnih kočnica na prikolici?

ja na mojoj imam zračne i sada na sajmu nudi mi lik prikolicu i pita kakve kočnice treba imati hidraulične ili zračne? nemam pojma nikad nisam ni razmišljao o tome. I sad čujem priću da je netko tu iz okolice kupio novu i imala je hidraulične kočnice i navodno ju je odmah vratio trgovcu čim je odvezao prvu turu ječma i tražio sa zračnim kočnicama.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Ako na traktoru imaš kompresor i zračnu instalaciju onda uzmi zračne. Ako nemaš kompresora a imaš hidraulični izvod namjinjen za kočenje prikolice, onda uzmeš hidraulične kočnice na prikolici.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
obicno traktori koji dodju iz francuske imaju hidraulicni izvod za kocnice. neznam zasto ne stavljaju kompresore ali eto, tako je.
u svakom slucaju zracne imaju vise prednosti, jasno, ako imas kompresor na traktoru.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Zna li tko koja je razlika između zračnih i hidrauličnih kočnica na prikolici?

ja na mojoj imam zračne i sada na sajmu nudi mi lik prikolicu i pita kakve kočnice treba imati hidraulične ili zračne? nemam pojma nikad nisam ni razmišljao o tome. I sad čujem priću da je netko tu iz okolice kupio novu i imala je hidraulične kočnice i navodno ju je odmah vratio trgovcu čim je odvezao prvu turu ječma i tražio sa zračnim kočnicama.

Neznam kako rade zračne kočnice,ali ja sam svojima ULJNIM zadovlljan.

Na prikolici imam uljne kočnice kao i na traktoru i nemam neke primjedbe,ljepše koči kad se vozi neki teret nego kad je prikolica prazna...
Sve u svemu zadovoljan.
 
F

fendt900

Guest
Kad cu imat novac za takvu Tehnostrojku:heart:???? Prikolice Farmtech drze generaciju

tehnostroj-novi-fortis-foto_6975046_17451370_18698387.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
V

vedo

Guest
Kad cu imat novac za takvu Tehnostrojku:heart:???? Prikolice tehostroj drze generaciju

Auuu...JCB je naspram nje kao igračkica.A pošto si novi član,red bi bio da se predstaviš u temi "O nama",jer je to pravilo foruma ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh