• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

O

Odessa88

Guest
Kupio bi Tehnostroj prikolicu ljutomer od 3t pa me zanima dal neko ima i kako su se pokazale???Vidim da imaju i gibnjeve pa me zanima dal valja za brdovite predele posto kazu da se lakse prevrne.I dal valjaju one gume sto zovu balonke???
 
O

Odessa88

Guest
Vidim da je dosta njih nahvalilo te tehnostroj prikolice.Jel valjaju za nesto??Jel za balonke trebaju i posebne felne one siroke???Ti gibnjevi su kao amortizeri???
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
O tehnostroj prikolici najbolje govori cijena.Kod mene u Bosni kosta oko 4500eura.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
O tehnostroj prikolici najbolje govori cijena.Kod mene u Bosni kosta oko 4500eura.


imt 3t je oko 22000kn bila na sajmu u osijeku

majevica 3t oko 26000kn


tehnostroj sam stalno posuđivao i vukao prije nego sam kupio svoju, nikada nikakvih problema, ni guma pukla nije......nosivosti je bila 2800kg, a nosila je sa stranicama 3,3t žita.....a gume 6,50-16......iako i ja mislim da su balonke bolje.......prošle godine u branju kukuruza je bilo jako mokro, pa upada skoro do osovine sa tankim gumama.......
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja sam isto za balonke jer manje propadaju a i sljede većinom tragove od traktora a sad cijena to je nešto drugo tehnostoj nova je oko 33000kn a majevica 26000kn ali majevici u prve dvije godine otpane boja ja imam tehnostroj 4T 95 godište ta se je navezla kamena pijeska i drva ali ne otpada boja niti se mota osovina au njoj je voženo 5T pjeska čak tamo gdje je ožuljana i ogrebana i nema boje ne rđa
 
O

Odessa88

Guest
A se tako bas zovu balonke da znam sta da trazim kad kupim??I jel ih ima vise dimenzija??I dal treba posebne felne za njih???I kolka im otprilike cena??
 
O

Odessa88

Guest
Jel te balonke ima u vise dimenzija i jel idu i na felne od Imt prikolica??
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Kupio bi Tehnostroj prikolicu ljutomer od 3t pa me zanima dal neko ima i kako su se pokazale???Vidim da imaju i gibnjeve pa me zanima dal valja za brdovite predele posto kazu da se lakse prevrne.I dal valjaju one gume sto zovu balonke???

Imam ja jednu već duže godina i mogu reći da je već čuda prevezla a tu misli na to da je vozila i po 5 tona kukuruza sa povišenim stranicam. sad je planiram generalno obnoviti jer su stranice malo natrule.
 
O

Odessa88

Guest
Jel su ovo balonke??
 

Prilozi

  • 8119a.jpg
    8119a.jpg
    11.7 KB · Pregleda: 1,555
  • 1.jpg
    1.jpg
    35.5 KB · Pregleda: 643
  • 4.jpg
    4.jpg
    44.8 KB · Pregleda: 509

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel te balonke ima u vise dimenzija i jel idu i na felne od Imt prikolica??

Najčešće gume te klase prikolica su 15 cola i dosta su šire od imtove....
 
O

Odessa88

Guest
Znaci neidu na Imt prikolice??Jel ih ima vise dimenzija???Posto na tehnostoj prikolice vidim da su neki stavljali.Jel zna neko kolka im cena otprilike
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Znaci neidu na Imt prikolice??Jel ih ima vise dimenzija???Posto na tehnostoj prikolice vidim da su neki stavljali.Jel zna neko kolka im cena otprilike

Idu, samo treba vidjeti mogu li stati do šasije (široka šasija) i može li se bočno kipati. Videl sam na nekima ugrađene rakve gume, no neznam kakve su bile glavčine, jer IMT-ove prikolice su imale čudni raspored rupa.
 
O

Odessa88

Guest
Video sam kod drugara ima Zmaj berac dvoredni ima te balonke al vece su nego kod komsije koji ima Sip-ov berac al ima manje dimenzije tih guma.Ja na mojoj imam 8.25-20.Jel su ove felne na ovoj prikolici original tehnostroj ili su druge???
 

Prilozi

  • big_3382217-a678.jpg
    big_3382217-a678.jpg
    37.7 KB · Pregleda: 2,508

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
evo moje tehnostrojke,inače to je bila ljutomerka od 3 tone al je prerađena na 6t,moj ćale ju je sam radio,šasija je ojačana,osovine su ojačane,gume su koje su bile orginal na ljutomerki,malo su slabe al ok,jako je stabilna za svoju visinu svoje
slika0094.jpg

sam0158.jpg

sam0159u.jpg

inače,ako ko oče menjati,ja njemu dam zmajevku s novim gornjim stranicama,kapaciteta 10t za tehnostrojku od 6t ili više
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Video sam kod drugara ima Zmaj berac dvoredni ima te balonke al vece su nego kod komsije koji ima Sip-ov berac al ima manje dimenzije tih guma.Ja na mojoj imam 8.25-20.Jel su ove felne na ovoj prikolici original tehnostroj ili su druge???

Mogu biti i ne moraju. Meni su originalno bile 8,25-15", a zamijenil sam ih sa 11,5/80-15,3"
 

Najnoviji postovi

Na vrh