• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: Tehnostroj prikolice

pajdo kaže:
Ako se ne varam Marko, tvoja TEH ima 10,4m3?
Koliko stane otprilike silaže u nju?
Pa neznam koliko...neznam u čemu da ti kažem :scratch
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

marko hurlimann xa86 kaže:
Pa neznam koliko...neznam u čemu da ti kažem :scratch

puknuti kaže:
10,5 m3 :blackeye
:lol: :lol: :lol: :lol:
Jaaaaaj, pa u KG!
Zanima frenda stočara!
Jeste li vagali ikada?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: Tehnostroj prikolice

Joj pa nismo vagali...Pa može se izraziti u puno toga ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Tehnostroj prikolice

koliko dekagrama stane u nju :lol: :lol: :lol:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: Tehnostroj prikolice

Mi imamo dvije Tehnostrojke...jedna,dvoosovinka 4 tone,dvostrani kiper i druga,jednoosovinka 3,5 tone, trostrani kiper, doduše jednoosovinka je prerađena - prije je imal samo donje drvene stranice i mi smo na nje napravili nove limene...rasturaju obadvije... samo su ponekad male...al sve u svemu jako funkcionalne... i okretne! :x :lol:

i623592_branjekukuruza.jpg
i623591_P18060914.08.jpg
i623590_TehnostrojLjutomer.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Re: Tehnostroj prikolice

Jednoosivinka je stari model, prije ETK.
Koliko vidim, ima duple kotače. Jeste li vi izrezali ovo iznad kotača radi većeg nagiba pri kipanju?
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: Tehnostroj prikolice

@ ZJ : da stari je model...mislim da ima prek 30 let...neznam točno koji je model,imala je pločicu Tehnostroj LJutomer i još koje kakve parametre... :D ovo smo naknadno delali da se more bolje dignuti dok se kipa...sve u svemu dobra je,jedino smo sad prepakiravali cilindar jer je kapalo ulje...sad je ok :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Re: Tehnostroj prikolice

BELEC7340 kaže:
@ ZJ : da stari je model...mislim da ima prek 30 let...neznam točno koji je model,imala je pločicu Tehnostroj LJutomer i još koje kakve parametre... :D ovo smo naknadno delali da se more bolje dignuti dok se kipa...sve u svemu dobra je,jedino smo sad prepakiravali cilindar jer je kapalo ulje...sad je ok :D
A kaj ste prepakiravali, teleskope ili dolje kuglu kuda dobiva ulje? Kak se to rastavlja i kaj ima dolje?
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: Tehnostroj prikolice

menjali smo gumice kraj one kugle i na izlazu za crevo prema traktoru, i to crevo,prije je bil lajtung al smo sad deli crevo.ima ti tu sega-dvojica imaju dve vure posla da skinu cilindra i natrag denu ima 50kg i više...z
eznut posel-a najgore kaj i dalje pušta ulje,barem je prvi dan,al mislim i nadam se da više ne pušta,to je bilo od montiranja rado... :oops:
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

Forumaši pomozite.
Što kupiti od prikolice nosivosti 8 t.
Tehnostrojka ---oko 86000 kn s PDV
Pronar ----oko 90000 kn s PDV
Fligl ----oko 89000 kn s PDV
BMV metal Miholjac---84000 kn s PDV
Zmajevka 86000 kn s PDV
Pomozite pri odluci navedite im vrline i mane ili imate prijedlog nešto drugo.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: Tehnostroj prikolice

Ero kaže:
Forumaši pomozite.
Što kupiti od prikolice nosivosti 8 t.
Tehnostrojka ---oko 86000 kn s PDV
Pronar ----oko 90000 kn s PDV
Fligl ----oko 89000 kn s PDV
BMV metal Miholjac---84000 kn s PDV
Zmajevka 86000 kn s PDV
Pomozite pri odluci navedite im vrline i mane ili imate prijedlog nešto drugo.
a Našičanka ne dolazi u obzir ....zašto
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

Tibore vidim da si tu pa mi napiši koliko su remontovane zmajevke u temerinu što si i sliksma pokazao
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Tehnostroj prikolice

Bole nisam se za njih raspitivao i neznam koliko koštaju a zašto ne i nju i one su odlične .
Znaš li koja im je cijena i kakve su kvalitete. :?:
 
B

Bobo

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Ero kaže:
Bole nisam se za njih raspitivao i neznam koliko koštaju a zašto ne i nju i one su odlične .
Znaš li koja im je cijena i kakve su kvalitete. :?:


Joj, da vas sad cuje jedan bajo sto je s 8t nasicankom imao samo probleme i probleme... 2 puta vracana u tvornicu i jos ju nisu uspjeli napraviti kako treba. A inace su PRESKUPE naspram konkurencije...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: Tehnostroj prikolice

Ero kaže:
Bole nisam se za njih raspitivao i neznam koliko koštaju a zašto ne i nju i one su odlične .
Znaš li koja im je cijena i kakve su kvalitete. :?:
kolko znam da su bile 58000 + pdv , jedan kodnas ima 2 Našičanke 8t i nije se nikad žalio nanjih da ima nekih problema, a još i prikolice stoje vani nema hangare zanjih
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: Tehnostroj prikolice

Ero kaže:
Bole kakve su BMV prikolice
odgovorio sam ti u temi ostale prikolice
 
F

fikuss

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Pogledaj si prikolice u Pleternici. Imaju 10 tonke po 72.000 Kuna. Vidio sam ih na sajmu u Gudovcu. Prikolice izgledaju odlično (imaju čak iso 9001). Kod njih sam ja kupio loznicinu prikolicu s povišenim stranicama. Pogledaj na njihovim stranicama.

Ovo je njihova web adresa www.traktori.hoola.hr
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Tehnostroj prikolice

fikuss kaže:
Prikolice izgledaju odlično (imaju čak iso 9001).

Otkud ti informacija da prikolica može imati ISO 9001? Zar vjeruješ svemu što netko napiše na webu? ISO 9001 nije "medalja" koja se stavlja na prikolicu, to je samo trik kojim se privlači kupce...
 
F

fikuss

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Slafko, nemoj se ljutiti, znam da ti je to konkurencija - također turske prikolice.

Što se tiče informacije o iso 9001, to su mi rekli u Pleternici, a ja sam i sam provjerio na stranicama proizvođača.

Ewo web adrese:

http://www.keskintarim.com.tr/mainen.htm
 

Najnoviji postovi

Na vrh