• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tibor88

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ostala je crvena :vragek:

i marko93 je vozio moj traktor, iako se nikad nismo upoznali ili sreli :rolleyess:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ostala je crvena :vragek:

i marko93 je vozio moj traktor, iako se nikad nismo upoznali ili sreli :rolleyess:

Čestitam,sad če bit u pravim rukama traktor:D


Neka te samo dobro služi i neka zaradi večeg i novijeg MF:drinkers::partyman:

Evo slika koje sam ja slikao:finga:
sezona-2011-foto_13023700_17421657_18569454.jpg

sezona-2011-foto_13023700_17421657_18569455.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
daj, kud si ga isao slikat bez poklopaca. mislit ce ljudi da ste ga popravljali :rolfer:

evo pile:

13032011128800x600.jpg


prvo ga moram uglancat pa cu ga onda malo bolje poslikati.
za sada sam i vise nego zadovoljan :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Odličan,.predobar,,,,,,vrhunski stroj,,,reci mi koliko te je izašo ako nije tajna,,,i koja je godina,,,,mislim si jednog uzet,,pa sam u razgledavanju,,,,kako se kaže skupljam informacije,,,,a kod ovih ja mislim da se ima samo riječi hvale..............
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
@ bagerista
90. godina je, 12 000€. cijena je tak tak, mozda malo i puno za tu godinu, ali stvarno je uredan. i ako ne bude nekih problema nece mi bit ni malo zao.
a sad, ciji je ok i ne kvari se nemoze ga nahvalit. a opet, tko je naletio na kramp, nemoze ga nakudit. tako da, sve ovisi na sta kupis.
 
B

BAGERISTA

Guest
@ bagerista
90. godina je, 12 000€. cijena je tak tak, mozda malo i puno za tu godinu, ali stvarno je uredan. i ako ne bude nekih problema nece mi bit ni malo zao.
a sad, ciji je ok i ne kvari se nemoze ga nahvalit. a opet, tko je naletio na kramp, nemoze ga nakudit. tako da, sve ovisi na sta kupis.

Pa gledaj cijena je dobra,,,,ali ako i sam kažeš da je uredan onda ti nema ča bit žao,,,,,..
Reko san da ih svi fale koji ih imaju,,,još nisam čuo da ih neko blati,,,tako da po meni je to odlična mašina,,,,tu kod nas imamju dva takva,,,pa ljudi prezadovoljni......:prayer:

Evo danas malo se na kratko poigrao, mislim da kad bi kanale zabrusim, da bi to bilo još bolje, nemam vremena, trenutno,,,, ispod je slika varova,,,,,
.

Ovi varovi kod klješta, na donjem djelu
 

Prilozi

  • IMG_20211118_104110.jpg
    IMG_20211118_104110.jpg
    31.7 KB · Pregleda: 10

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
masinerija sa kojom radimo doma je imt 533 :supz: kupljen pred 2 god (cudo od traktora)

u dobrom ili lošem smislu?

ovi oko mene imaju većinom 539, a koji su imali 533 žale za njim...
ne znam samo zakaj su onda kupovali 539

imam ga i sam, ali ovo će mi bit prva radna sezona :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
heh, u dobrom smislu naravno ;)
za laganije poslove dusu dao. je da je jadnicak sav mastan ali samo ide..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ma to su legendarni traktori pogotovo 533, 539 je malo veći potrošač samo... Da ni mastan, znači nema ulja:)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
s vremenom pocne malo ruka boljeti, ali ide. nije zurba..
dok ga jos malo spicanim nabacit cu fotosešn neki :mrgreen:
kupio je brat zvucnike nove pa sam ubacio unutra. treba jos neki radio nabavit i poslozit struju malo. upaljac je odspojen - izvukli su s njega struju za zracni sic 8) i svjetlo u kabini neradi. netko je malo brljao po struji. ali nista sto se neda rijesiti..
 
B

BAGERISTA

Guest
Jao,,,makine.............:prayer:,vidim ja sijaji se,,,sad ga maziš ko bebu...:shock::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, ja imam novi upaljač, a i radio će uskoro bit ugrađen...
i sve to na IMT 533 :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh