• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tibor88

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pa nista, na otprilike tim okretajima bi se i trebalo raditi. ali neces nabiti pola gasa pa ukljucivati kardan
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e jbg sad, sad si nas navuko da čekamo rezultate košnje, a od trave ni "t" još 5 mjeseci...
aj sretno kad budeš probao!
:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ooooo tibore,,,vidin poli tebe opet nova makina,,,svaka čast,,,,i neka dela kako si zamislija bez greške...:supz::partyman::partyman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
opet neko staro zeljezo u dvoristu:

13012012536kopiraj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ah ča reč,,,,,nego,,,da se i poli vas kolega nađe svakotoliko nešto novega...:drinkers::drinkers:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hm, dugo nisam.. :scratch

ma ne, nemogu. zamazan je, i danas je cijeli dan bio u brazdi. i sutra ce jos.
moram ga oprat, nema smisla ovako. posto nije nov, nek barem bude cist :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: ZJ

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
hm, dugo nisam.. :scratch

ma ne, nemogu. zamazan je, i danas je cijeli dan bio u brazdi. i sutra ce jos.
moram ga oprat, nema smisla ovako. posto nije nov, nek barem bude cist :mrgreen:

Slike iz brazde su i više nego dobre,to je poželjno vidjet8)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam sofer tako da nemogu slikat. ali biti ce cim bude prilike ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Pila,,,,,,,,da se smrzneš:prayer::prayer:a plug dobar........:shock::prayer:eek:vo iza mi nebi loše stajao na FIATU..:p:p
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Svaki put kad pogledam ovaj MF sve mi je ljepši:D
Jel hočeš tržit???




























:rolfer::rolfer:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
evo massey stize sa popravka sa repariranim mjenjacem
 

Prilozi

  • slike (40).jpg
    slike (40).jpg
    58.8 KB · Pregleda: 135
  • mf 3080 002.jpg
    mf 3080 002.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 129

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
marko, ozbiljno najozbiljnije. ako se moze nesto zaraditi, zasto ne :)

zeko, jesi ti na kraju prodao tog mf-a ili ne? kakvi su sad to popravci mjenjaca, racuni i slike traktora?
 
B

BAGERISTA

Guest
hoces trzit? :weedman:

A,a,(tek sam se zaljubija u mog),,,ali da je makina,,,,nema se ča reč,,,,,a jako sam mek na massey-a,,,,,:supz::supz:to su makine,,na kojima se vidi kvaliteta..
 
Na vrh