• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tibor88

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
prodao sam ga i onda mi se poslje covjek zalio da je dao sve pare pa ga ne moze srediti, kao da su mu rekli da je popravak10000eura. (a i meni je bilo krivo sto sam ga prodao po toj cjeni) pa sam ga ja proslo ljeto zvao ako hoce vratim mu pare a on meni traktor i tako se massey vratio.
dao sam ga srediti i evo dotero prije par dana kuci.
popravak je trebao biti oko 20000kuna ali se malo zakompliciralo pa sam se odlucio srediti ga full i na kraju je izasla ova cjena.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
neko selo kod gradiske traktor je bio kod nekog majstora ali nije nista dirano
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
marko, ozbiljno najozbiljnije. ako se moze nesto zaraditi, zasto ne :)

Jel još uvijek sve ispravno na MF-u ko i prvog dana??

Hmm,zanimljivo,razmišljanje imaš,slično ko i ja:D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
u potpunosti je ispravan. malo je ehr zafrkavao ali to smo nasli da je uzrok bio alternator. majstor ga preslozio i evo, radi vec 2mj i 15-20kj oranja bez problema dakle to je rijeseno.
na ostalim dijelovima kljuc nije vidio kod nas..

A,a,(tek sam se zaljubija u mog) ..

zapravo sam mislio na plug, ne na masnog. njega bi ipak prije prodao ;)

zeko,nije li majstor sto ga je kupio znao u sto se upusta?
niste trazili polvnu getribu, jeftin traktor pa preslozit ili nesto?
puno je to, puno. ali opet, sada bi trebao biti s tim miran, ne?
sretno :)
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
zapravo sam mislio na plug, ne na masnog. njega bi ipak prije prodao ;)

)

A ,šta tražiš za njega(vidi sad kad okine do boli:lol:),,,,para..a da je dobar,,,je i traktor,,,a i plug.

Ja mislija i masni da ide u obzir...:weedman::weedman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima jos nesto oranja. kad se zavrsi s tim mozda kucni savijet odluci da ide u oglasnik pa u potragu za necim malo vecim, visljim. mozda..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,,,ipak se mora uvijek odbor sastat,,,,,inače,,nije dobro(kemijat,mešetarit,,prodat,kupit):mrgreen:

Ljepo je di ima sdloge,,,pa se sve ljepo dogovori,,ča i kako..:supz::supz:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imas kod mene u selu Masnog 3080 besprijekornog za 11te. Radi na leru maltene ko benzinac.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Napisat cu ti razlog na PP.
Za forum je dovoljno reci da su privatni razlozi.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma kakav mačak u vreći, da ga vidis bilo bi ti jasno. Mozda taj macak do jeseni zavrsi u mom dvoru, ko zna...
 
Na vrh