• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tibor88

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
svi se predstavljaju pa bi bio red da i ja kazem nesto o sebi nakon toliko vremena.

clan sam foruma od 03. 09. 07.
vecina vas tada nije ni znali za Forum, tako da nema potrebe da mi zelite dobrodoslicu :rolleyess:

kao sto nick kaze, zovem se Tibor, 88. godiste. dolazim iz okolice Kutine. pisem bez kvacica i crtica, navika sa pocetka foruma :D
bavimo se uglavnom ratarstvom, na nekih 20 - 30kj. kako koje godine :rolleyess:
i dalje se trazimo, prosirivati ili ne, isplati se ili ne.. :roll:

uz to drzimo 25 ovaca uz tendenciju prosirenja..

masinerija sa kojom radimo doma je imt 533 :supz: kupljen pred 2 god (cudo od traktora), nedavno prodan MF 3050 , trenutno u potrazi za necim brzim/boljim/jacim.. edit: nakon potrage kupljen mf 3080..
kverneland 3 X 12-16, tanjurace olt tof 33, olt 20 diskova, rotodrljaca frigo roteritalia 2,5m sa liftom, hassia za kukuruz 4 reda, rasipac amazone 800 litara, olt gama 18, kultivator imt 2 reda, prikolica 4t koja je s godinama narastla na 5 tona, sumska prikolica home made :cool: ,okretac sijena panonija 240, sprica 330 l.. mozda bi se naslo jos ponesto ali nemrem se sada sjetit. kasno je..
e da, lada niva, 1,9td za lov i ispomoc te obilazak polja.. :gitarist:


veceg nazalost vise nema u dvoristu:
p6140263800x600.jpg


slike ce se pomalo nadopunjavat..

pozdrav svima i ugodno druzenje na forumu ;)

(ps. alpski brak jazavcar na slici se zove Bor, borislav od milja :D ali djabe vam to ako mu se ne svidjate
)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WGnEdrdINIE[/YT]
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., ej forumašu tibor88!

., lipo TE za čitati i neka si TI ku o sebi napisal., sve je kotebe lipo!, a lipa TI i va pisma!

... SVE POŠTIVAM SVOJE UŽIVAM! ...

., aj sretno TI, čitamo se , Bog! ...

., ...p.s., ja sam lola i bećarina prava Lička!, kad nis u Liki?!, Lika je u meni!.-
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobro došao:finga::lol::lol::lol:

Nego vidim da se raspituješ za Fendta nije valjda da češ iznevjerit MF-a??:rolleyes:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
nema potrebe da mi zelite dobrodoslicu :rolleyess:

nema veze,svejedno si dobro došao,bez obzira što si tu duže od većinu nas....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
marko, pratis oglase, vidis da maseja nema ni za lijek. ima jos jedan zelenko u igri :weedman:, ovo je cisto informativno. nema bas previse takvih pa da vidim sta ljudi kazu..

@vedo: trazimo nesto malo jace pa je mf morao otici..
 
Posljednje uređivanje:

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav tibor!
reci mi kako si bio zadovoljan sa mf 3050 mislim na rad potrošnju , kvarove
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
reci mi kako si bio zadovoljan sa mf 3050 mislim na rad potrošnju , kvarove

bio je jako dobar radnik. mali, okretan a opet dosta tezak da moze povuc i velik izbor brzina. samo je sa tih 70ks bio preslab za svoju tezinu. relativno udoban i tih. mali potrosac.
sto se kvarova tice.. dok smo ga kupili napravila se polugeneralka. zatim je propadalo kvacilo i kocnica - mjenjane gumice u cilindrima, cilindri. ispostavilo se da se lajtung jedan poderao. bio je naslonjen na nesto i procurio. zatim je tu jos bilo otvaranje getribe. neka matica se odsarafila, cini mi se sinkron jedan zamjenjen i vozi dalje.
stari su to traktori, normalno da se kvare. sve zavisi na sta naletis. bio je u blizini jedan 3060, ulupao je novaca i novaca i nista nije napravio. stalno kod majstora. mi smo s nasim bili zadovoljni. samo da je bio malo jaci..
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša...................:drinkers:,pa red je da i tebe pozdravimo...............:lol::lol:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
bio je jako dobar radnik. mali, okretan a opet dosta tezak da moze povuc i velik izbor brzina. samo je sa tih 70ks bio preslab za svoju tezinu. relativno udoban i tih. mali potrosac.
sto se kvarova tice.. dok smo ga kupili napravila se polugeneralka. zatim je propadalo kvacilo i kocnica - mjenjane gumice u cilindrima, cilindri. ispostavilo se da se lajtung jedan poderao. bio je naslonjen na nesto i procurio. zatim je tu jos bilo otvaranje getribe. neka matica se odsarafila, cini mi se sinkron jedan zamjenjen i vozi dalje.
stari su to traktori, normalno da se kvare. sve zavisi na sta naletis. bio je u blizini jedan 3060, ulupao je novaca i novaca i nista nije napravio. stalno kod majstora. mi smo s nasim bili zadovoljni. samo da je bio malo jaci..


kaži mi koliko si zemlje sa njim obrađivao,
a obrađujem oko 5 ha oranica i oko 4 ha livade s tim da radim nešto uslužno
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a cuj, netko kaze 1ks na 1 jutro. drugi opet kaze od viska glava ne boli..
ako si mozes priustiti nesto takvo na tu povrsinu, zasto ne..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stigla danas pila. nista posebno, ali veseli covjeka :p
samo odskakuje od asfalta :rolleyess:
slikice sutra ;)
 
Na vrh