• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 4806 A

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
552
ok hvala

Ispustio sam ulje sutra cu usut novo nekako jer je nezgodno moram kupit kolo volana i lezaj i onda bi trebo volan ic lakse lezaj je bio suh cak i hrđav.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zlatko031

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
10
Zanima me nekoliko stvari: Dali svaki td 48 06 ima oznaku C, a ako nema, zna li netko u čemu je razlika? radi se o modelu iz 1985 godine.
Možda bih kupio nevedeni model, ali isti ima jako malo radnih sati. Oko 400. Nikad nije orao niti radio teže radove. Dali je mali broj radnih sati prednost ili mana, odnosno dali uslijed rijetkog korištenja može doći do nekakvih kvarova, da zapekne ili nešto slično. traktor nije paljen godinu i više dana?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Ako je bil pod krovom ja bi takav traktor uvjek kupil.
Djelova za motor ima a sudeći po vurama mjenjač je zvono. Uz to ga safatale godine, zastarel, a u duši mladič.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Re: Torpedo 4806 c, hidraulik - vrsta ulja

C-kabina, K-polukabina, S-rolbar. Bilo je jos nekakvih oznaka A valjda adriatic, specijal serija...
 

zlatko031

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
10
Nikad vožen na kiši, garažiran, pod krovom cijelo vrijeme. Opruga na kožnom sjedalu radi, sjedalo nije ispucano, orginal naljepnice iz tvornice još nisu skinute. ja se bojim samo da nisu otišle membrane, gume ili ostalo što može otići od stajanja i nekorištenja
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,811
Bolje promjeniti gume i membrane nego stalno čeprkati po getribi, mjenjaču i motoru.
 

zlatko031

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
10
Cijena je još u fazi pregovora. Nisam siguran koliko da ponudim maksimalno. Traktor je uredan ajme, ali stoji jako dugo i nije paljen već godinu i pol i bojim se da bi od stajanja mogao imati većih popravaka. Ima li netko ideju koja cijena bi bila realna za taj traktor???
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Re: Torpedo 4806 c, hidraulik - vrsta ulja

Kakvi kvarovi od stajanja, pa nije od secera. Ulje i vodu ti sigurno nece pomjesat.
 

mirek

Novi član
Tu od
10 Lis 2015
Poruka
18
To sto nije paljeni godinu i pola, ne smeta. Nema se sta desit. Ako je stvarno u dobrom stanju, trebao bi ga uzeti samo ako ga ne cijeni previse
 

zlatko031

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
10
Ima li netko ideju koja bi bila prihvatljiva, odnosno realna cijena za tako očuvan traktor
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
552
Kako se preštelavaju ventili na ovom traktoru?Jel zazor ide na 0.15 ili je bolje(negdje procito) na 0.20.?

I zlatko031 jesi uzo taj traktor?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zlatko031

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
10
Čuo se sa vlasnikom prije par dana. Traži 5000 eura. U kolmpetu sa opisanim traktorom idu i plug, tanjurača i sjetvospremač. Malo mi puno i sad se lomim. Mišljenja?????
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,984
Ma nije puno. Bar 1/4 te cijene vrijede priključci.
Naravno, ak je traktor u zbilja dobrom stanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh