• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 4806 A

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
A jel se more kak ispitati regulator dok je vani? Jer ima dost posla da se to raskopa, a baš nema računice da se dvaput otvara…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Kolko ja znam ne, a ni neznam nikog da to može.
Sad gledam, danas takav razvodnik možeš nabaviti za 300-tinjak kuna, možda najbolje sve rastaviti i sve staviti novo, ali stari razvodnik sačuvati.

Evo slike na koji o-ring ja sumnjam

 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Kolko ima posla s tim cca? Znam da je nekad razvodnik bil preko 1000 kn…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
To je pitanje za milion kuna na koje ja neznam odgovor.
Ima tome par let zove me čovek (zna ZJ o kome pričam) da su na Zeksu pumpu mjenjali i da sad ne radi hidraulika uopče.
I tak su oni nju skidali nekoliko puta taj dan ali nisu problema otklonili.
Ujutro je došel k meni ja ulje van, pumpa dole, čep sa usisa van kojeg nisu izvadili i stroj radi za vuru vremena....

Ako sve ide kak treba za dve, tri vure je prerešetan komplet, a ako se zakomplicira iz nekog razloga more potrajati i dulje.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Meni dve-tri vure treba da skinem sic i poklopac hidraulike. Bolje da se onda ne upuštam u to sam…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Kad je tak bilo od uvijek onda nije sila. Možda po zimi kad bu više vremena za popravke, a noči duge
 

zambata

Novi član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
23
Može li netko objasniti gdje se na bosch pumpi ispusta ulje, gdje je odusak, te do koje razine se sipa ulje?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Na ovom 3 vijku ako gledaš kak je slika odozgora ključ 12 ili 13.(kako gdje)
Tu je nivo i sipaj kroz gornji otvor inbus 8 ili 10 ili ključ 19 na čepu.
 

zambata

Novi član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
23
Na ovom 3 vijku ako gledaš kak je slika odozgora ključ 12 ili 13.(kako gdje)
Tu je nivo i sipaj kroz gornji otvor inbus 8 ili 10 ili ključ 19 na čepu.
Znaci sipam do te razine? Gdje se onda ispusta ulje?
 

Prilozi

  • IMG_9324.jpeg
    IMG_9324.jpeg
    53.3 KB · Pregleda: 9

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tamo izvlače .guraju..okreču,prekreču..a kak veli zj nije to treba..nakon 3 g toliko troši da ne stigneš doljevati a kam mjenjati
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Kak sad izvaditi klip van, s čim da ga primim? Hidraulika 4806. Ili da upalim traktor, jel ga bude izguralo van?
IMG_3450.jpeg
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Ulje dolazi s ove strane tak da nebu izguralo… 😬 Pogurnul sam ga unutra i spustil naglo poluge pa ga je lupilo van al ne do kraja da bi ga izvadil.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Kuku napraviš od jače žice, zapneš za rub između manžetne i klipa i ide van
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Probal sam dizati poluge gore-dolje i klip ide zajedno sa polugama. Da nije on spojen sa nekim bolcnom sa polugama?
 

Najnoviji postovi

Na vrh